ویارئال ۴ بر ۱ والنسیا را در هم کوبید / لالیگا

j9g9e5bq

ویارئال ۴ بر ۱ والنسیا را در هم کوبید / لالیگا تیم فوتبال ویارئال در چارچوب هفته دهم رقابت های فوتبال قهرمانی باشگاه های اسپانیا موسوم به لالیگا با نتیجه چهار بر یک والنسیا را ...

ویارئال ۴ بر ۱ والنسیا را در هم کوبید / لالیگا

تیم فوتبال ویارئال در چارچوب هفته دهم رقابت های فوتبال قهرمانی باشگاه های اسپانیا موسوم به لالیگا با نتیجه چهار بر یک والنسیا را درهم کوبید.
در این دیدار ایکه چوکوو اوجه در دقیقه ۱۷ و ۴۹ ، هرنان پرز در دقیقه ۲۳ و جیوانی دوس سانتوس در دقیقه ۸۴ برای ویارئال گلزنی کردند . تک گل والنسیا را نیز ریکاردو کاستا در دقیقه ۶۳ وارد دروازه حریف کرد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از مادرید، هفته دهم روز یکشنبه با برگزاری دیدار رئال سوسیداد با آلمریا و اتلتیکو مادرید با بتیس پیگیری می شود و روز دوشنبه با مصاف ختافه مقابل اتلتیک بیلبائو به پایان می رسد.
در حال حاضر در جدول رده بندی این رقابت ها تیم فوتبال بارسلونا با ۲۸ امتیاز صدر نشین است و تیم های اتلتیکو با ۲۴ امتیاز و رئال مادرید با ۲۲ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند.
تیم های اوساسونا و آلمیرا نیز به ترتیب با هفت و سه امتیاز قعر نشین این رقابت ها هستند و در جایگاه نوزدهم و بیستم قرار دارند.

:: خبر اینترفر از واحد خبر مرکزی

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.