کشته و ۱۰ مصدوم براثر واژگونی پژو در اتوبان اصفهان/ همگی افغانی بودند

13-11-4-131323to2

 کشته و ۱۰ مصدوم براثر واژگونی پژو در اتوبان اصفهان/ همگی افغانی بودند حدود ساعت ۸:۳۰ صبح امروز دوشنبه واژگونی پژو  ۱۰مصدوم بدحال و تا این لحظه ۴ نفر کشته در پی داشته و ظاهراً ...

 کشته و ۱۰ مصدوم براثر واژگونی پژو در اتوبان اصفهان/ همگی افغانی بودند

حدود ساعت ۸:۳۰ صبح امروز دوشنبه واژگونی پژو  ۱۰مصدوم بدحال و تا این لحظه ۴ نفر کشته در پی داشته و ظاهراً یک نفر نیز متواری شده است.

واژگونی پژو

آقای دکتر سید محمد حسین مکی ، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کاشان دراین باره گفت: به منظور رسیدگی آنی به مصدومین این حادثه، مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی با بسیج آنی اکثر کدهای ماموریتی خود با تعداد ۹ آمبولانس به همراه ۱۸نفر از کارشناسان مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی و نیز یک نفر مدیر بحران، در کمترین زمان در صحنه حاضر شده و به طریق مقتضی با پایدار نمودن نسبی بیماران (که تماماً از تبعه کشور افغانستان بوده) و تریاژ فوری مصدومین این حادثه، آنان را به مرکز پزشکی درمانی شهید بهشتی کاشان اعزام کردند.
13-11-4-131441t o1
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه از حمل آزادانه پانزده نفر توسط یک پژو در این آزادراه ملی انتقاد نموده، خواستار رسیدگی به این موضوع توسط مسئولین محترم مربوطه شد.

گفتنی است کارشناسان پلیس راه علت این واژگونی عدم توجه به جلو از جانب راننده سواری پژو ۴۰۵ اعلام کردند.

:: خبراینترفر به نقل از به نقل از دانشگاه علوم پزشکی و خدماتی کاشان

5/ 5.00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.