جزئیات شهادت دادستان زابل / ترور با اسلحه

2013-11-06_224409

دو مرد پژو سوار عاملان اصلی ترور دادستان زابل و راننده اش بوده اند که تیمهای تحقیقاتی در حال شناسایی هویت این افراد هستند. موسی نوری، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زابل و راننده وی ...

dadsetanدو مرد پژو سوار عاملان اصلی ترور دادستان زابل و راننده اش بوده اند که تیمهای تحقیقاتی در حال شناسایی هویت این افراد هستند.

موسی نوری، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زابل و راننده وی صبح امروز در مسیر منزل تا محل کار، توسط مهاجمان ناشناس ترور شدند.

ساعت ۷:۱۵ صبح چهارشنبه ماموران انتظامي شهرستان زابل با دريافت خبري مبني بر تير اندازي در جلو بيمارستان امير المومنين، بلافاصله در محل حاضر شدند.با حضور ماموران در محل مشخص شد، دو سرنشين يک دستگاه خودرو، با يک قبضه اسلحه کلاش به سمت خودرو دادستان زابل مقابل بيمارستان امير المومنين تير اندازي کرده  که بر اثر اين سوء قصد،  دادستان و راننده وي مجروح و به بيمارستان منتقل شدند که متاسفانه بر اثر شدت جراحات وارده به درجه رفيع شهادت نائل آمدند.

حجت الاسلام حمیدی رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان نیز درباره این ترور گفت: این موضوع هیچ ارتباطی با اعدامهای اخیر ندارد. این حادثه در منطقه سیستان و زابل توسط اشرار این منطقه اتفاق افتاده و ماهیتا با اشرار منطقه بلوچستان متفاوت است.

:: خبراینترفر به نقل از خبرگزاری مهر و فارس

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.