نتیجه بازی تراکتور سازی و استقلال ۱-۱ به سود پرسپولیس!

2013-11-08_174520

نتیجه بازی تراکتور سازی و استقلال ۱-۱ به سود پرسپولیس! پانزدهمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور با نتیجه تساوی یک بریک به اتمام رسید. هفته پانزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور ...

نتیجه بازی تراکتور سازی و استقلال ۱-۱ به سود پرسپولیس!

پانزدهمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور با نتیجه تساوی یک بریک به اتمام رسید.

هفته پانزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵:۱۵ امروز (جمعه) با دیدار تیم‌های تراکتورسازی و استقلال در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز پیگیری شد، دیداری که در پایان به تساوی یک بر یک انجامید.

استقلال که برای رسیدن به جمع تیم‌های مدعی چشم به ۳ امتیاز این بازی داشت خیلی زود در دقیقه ۲ به گل رسید. با گذشت تنها ۲ دقیقه از آغاز بازی آندرانیک تیموریان توپی را به روی دروازه ارسال کرد که با ضربه سر جمشیدیان به برهانی رسید و او با ضربه‌ای محکم دروازه حامد لک را باز کرد.

پس از این گل تراکتورسازی توپ و میدان را در اختیار گرفت و با ارسال‌های بلند از جناحین به دنبال گشودن دروازه استقلال بود. تا دقیقه ۲۰ مسابقه تراکتورسازی موقعیت آنچنانی نداشت تا اینکه روی ارسال کریمیان از جناح چپ میثم بائو دروازه استقلال را تهدید کرد که مهدی رحمتی ضربه سر او را به زیبایی دفع کرد.

تراکتورسازی به میدان داری خود ادامه داد و حدفاصل دقایق ۳۶ تا ۳۷ به ۲ فرصت گلزنی رسید. ابتدا سعید دقیقی روی پاس دقیق میثم بائو توپ را به کنار دروازه رحمتی زد و در ادامه کریم انصاری‌فرد با بهره بردن از اشتباه عمران‌زاده ضربه‌ای به سمت دروازه رحمتی زد که با اختلاف اندک به بیرون رفت.

شاگردان مجید جلالی در دقیقه ۴۲ نیز می‌توانستند دروازه استقلال را باز کنند اما ضربه دقیقی را رحمتی دفع کرد و منتظری در آستانه باز شدن دروازه تیم‌شان توسط بائو به یاری رحمتی آمد تا این نیمه با برتری یک بر صفر استقلال خاتمه یابد.

تراکتورسازی نیمه دوم را تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه ۴۶ روی فرصت طلبی کریم انصاری‌فرد می توانست به گل برسد اما ضربه آرام او را رحمتی به راحتی دفع کرد. بعد از این گل بازی از تب و تاب افتاد و بازی تاخیری شاگردان قلعه نویی آتش حملات تراکتورسازان را خاموش کرد.

با گذشت ۱۵ دقیقه از نیمه دوم مجید جلالی، فرشاد احمدزاده را به جای میثم بائو به میدان فرستاد. با ورود احمدزاده تراکتورسازی جانی تازه گرفت و در یکی ۲ صحنه روی دروازه استقلال خطرساز شد تا اینکه در دقیقه ۶۶ سعید دقیقی گل تساوی را به ثمر رساند. ارسال کریم انصاری‌فرد از جناح راست و تاثیری که کریمیان روی آن گذاشت توپ را مقابل پای دقیقی انداخت که او با فرصت طلبی گل تساوی را وارد دروازه تیم میهمان کرد.

بعد از این گل تراکتورسازی یکی، دو بار روی دروازه استقلال خطرساز شد اما زهر حملات آنها به حدی نبود که ۶۲ تماشاگر حاضر در ورزشگاه به وجد بیایند. در این شرایط استقلال در دقیقه ۸۶ توسط احمد جمشیدیان می‌توانست به گل برسد اما شوت از راه دور او را حامد لک به زحمت به کرنر فرستاد. استقلالی ها می‌توانستند روی همین کرنر هم به گل برسند، جائیکه حنیف عمران‌زاده با ضربه سر توپ را به ساموئل سپرد و او ضربه اش را جایی زد که لک ایستاده بود.

استقلال در دقیقه ۹۰ هم توسط جواد نکونام روی ضربه ای ایستگاهی دروازه حامد لک را به خطر انداخت اما ضربه او را لک مهار کرد تا بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به اتمام برسد.

:: خبر اینترفر به نقل از عرش نیوز

5/ 4٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.