بانوان فوتسال ایران راهی رقابت های جام جهانی اسپانیا

2013-11-17_162618

بانوان فوتسال ایران راهی رقابت های جام جهانی اسپانیا میزبان جام جهانی فوتسال بانوان تغییر کرد! در فاصله کمتر از یک ماه باقیمانده تا رقابت‌های جام جهانی فوتسال بانوان، اسپانیا جایگزین ونزوئلا برای میزبانی این ...

بانوان فوتسال ایران راهی رقابت های جام جهانی اسپانیا

میزبان جام جهانی فوتسال بانوان تغییر کرد!
در فاصله کمتر از یک ماه باقیمانده تا رقابت‌های جام جهانی فوتسال بانوان، اسپانیا جایگزین ونزوئلا برای میزبانی این مسابقات شد.

جام جهانی کوچک که قرار بود امسال به میزبانی ونزوئلا برگزار شود، تنها در کمتر از یک ماه باقیمانده تا آغاز این رقابت‌ها، اسپانیا میزبان جام جهانی کوچک فوتسال بانوان شد.

پیش از این با اینکه اسم تیم ملی فوتسال بانوان برای حضور در این رقابت‌ها درج شده بود، هیچ دعوتنامه‌ای از ونزوئلا به دست ایران نرسید و به همین دلیل حضور ملی‌پوشان در این رقابت‌ها از سوی مسوولان فدراسیون منتفی اعلام شده بود. اما با تغییر میزبانی دعوتنامه این مسابقات برای فدراسیون فوتبال ایران ارسال شده و قرار است ملی‌پوشان فوتسال بانوان ایران برای حضور در این رقابت‌ها عازم اسپانیا شوند.

جام جهانی کوچک فوتسال بانوان از بیست‌وسوم آذرماه و با حضور تیم‌های برزیل، پرتغال، اسپانیا، روسیه، اوکراین، ایران، ژاپن و کاستاریکا در اسپانیا برگزار خواهد شد که این هشت تیم در دو گروه با هم دیدار خواهند کرد و ایران که در گروه دوم قرار دارد با تیم های برزیل، روسیه و اکراین هم‌گروه است.

بنابر برنامه این مسابقات، در مرحله اول ایران با برزیل روبه‌رو می‌شود و پس از آن با تیم‌های روسیه، و اوکراین دیدار خواهد کرد.

تیم فوتسال بانوان که توانست عنوان نایب قهرمانی مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا را به دست آورد، به منظور آمادگی بیشتر برای حضور در رقابت‌های پیش‌رو، قرار است روز دوشنبه با تیم ملی فوتسال بانوان روسیه که در ایران حضور دارد دیدار کند.

:: خبر اینترفر به نقل از ایسنا

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.