فوتبال ساحلی ایران قهرمان جام بین قاره ای ۲۰۱۳ امارات

2013-11-26_105359

فوتبال ساحلی ایران قهرمان جام بین قاره ای ۲۰۱۳ امارات ملی‌پوشان فوتبال ساحلی ایران قهرمان جهان شدند  – تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با پیروزی ۴ به ۳ مقابل روسیه در جام بین قاره‌ای قهرمان ...

فوتبال ساحلی ایران قهرمان جام بین قاره ای ۲۰۱۳ امارات

ملی‌پوشان فوتبال ساحلی ایران قهرمان جهان شدند  – تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با پیروزی ۴ به ۳ مقابل روسیه در جام بین قاره‌ای قهرمان جهان شد.
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با پیروزی ۴ به ۳ مقابل تیم ملی روسیه، قهرمان جام بین قاره‌ای مسابقات برگزار شده در امارات و سواحل خلیج فارس شد.

این بازی ساعت ۲۰ به وقت تهران آغاز شده بود.
براساس این گزارش گل‌های تیم ایران را محمد احمدزاده در دقایق ۱ و ۲۵، مصطفی کیانی در دقیقه ۲۱ و علی نادری در دقیقه ۲۶ به ثمر رساندند.

گل‌های تیم روسیه نیز در دقایق ۷، ۲۴ و ۳۰ وارد دروازه‌ی تیم ما شدند.
این مسابقه پس از گل اول بازی توسط ایران با حملات سنگین تیم روسیه همراه بود اما در ادامه ملی‌پوشان ایران توانستند خودشان را در زمین پیدا کنند.

در ۱۲ دقیقه دوم و سوم نیز دو تیم حملات زیادی را روی دروازه یکدیگر داشتند. البته روسیه دو مرتبه توپ را به تیرک دروازه‌ی تیم ایران زد.
مصطفی کیانی ۱۴ ثانیه به پایان مسابقه در ۱۲ دقیقه‌ی سوم از زمین بازی اخراج شد تا یک پنالتی به نفع تیم روسیه گرفته شود اما بازیکن روسیه پنالتی را به بیرون زد.

تیم ایران که برای اولین بار در این مسابقات شرکت می‌کرد، پیش از این در مرحله گروهی توانسته بود در ضربات پنالتی روسیه را شکست دهد.

روسیه در هر دو دوره‌ی قبلی جام بین قاره‌ای قهرمان جهان شده بود. این تیم در جام جهانی تاهیتی نیز که اواخر تابستان برگزار شد هم قهرمان دنیا شد.

در پایان مسابقات جام بین قاره‌ای تیم ایران مقام قهرمانی را به دست آورد و بعد از آن تیم روسیه دوم شد. همچنین امارات سوم، سوییس چهارم، برزیل پنجم، ایتالیا ششم، مکزیک هفتم و مراکش هشتم شدند.

دیدار فینال در ساحل جمیرا با حضور پرشور تماشاچیان ایرانی و سفیر ایران برگزار شد.

:: خبر اینترفر به نقل از ایسنا

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.