اشتغالزایی برای ۱۵۰ جوان جویای کار در اردبیل

2013-11-26_104107

اشتغالزایی برای ۱۵۰ جوان جویای کار در اردبیل مدیرعامل کارخانه ذوب آهن سپهر سبلان اردبیل از اشتغالزایی این کارخانه برای ۱۵۰ نفر از جوانان جویای کار اردبیل خبر داد. اردبیل – رضا میکائیلی در جلسه ...

اشتغالزایی برای ۱۵۰ جوان جویای کار در اردبیل

مدیرعامل کارخانه ذوب آهن سپهر سبلان اردبیل از اشتغالزایی این کارخانه برای ۱۵۰ نفر از جوانان جویای کار اردبیل خبر داد.

اردبیل – رضا میکائیلی در جلسه با برخی از مسئولان شهری اردبیل با اشاره به اهمیت کارآفرینی و اشتغالزایی در استان تصریح کرد: ۱۵۰ کارگر به صورت مستقیم و در ۳ شیفت کاری در شرایط فعلی و پرداخت به موقع حقوق در این واحد صنعتی مشغول به کار هستند.

به گفته وی در صورت تکمیل مراحل باقی مانده در این کارخانه به طور مستقیم برای ۲۴۰ نفر فرصت اشتغال فراهم خواهد شد.

میکائیلی از وجود کارخانه مشابه با فناوری این کارخانه در بناب، یزد و اصفهان خبر داد و گفت: فعالیت کارخانه ذوب آهن سپهر سبلان اردبیل علاوه بر ایجاد اشتغال مستقیم برای ۱۵۰ نفر زمینه مناسبی برای اشتغال غیرمستقیم به ویژه در زمینه حمل و نقل ضایعات آهن آلات در استان را نیز فراهم نموده است.

وی با بیان اینکه پرسنل این کارخانه از کارگران ساده و متخصص تشکیل شده است، افزود: ۸۰ درصد از کارگران ذوب آهن سپهر سبلان را کارگران ساده و ۲۰ درصد را کارگران متخصص تشکیل می دهند.

مدیرعامل کارخانه ذوب آهن سپهر سبلان همچنین با برشمردن برخی مشکلات پیش روی این واحد صنعتی ادامه داد: انتظار می رود مسئولان شهری و استانی از واحدهای تولیدی استان حمایت و توجه بیشتری به این واحد ها داشته باشند.

میکائیلی فعالیت ذوب آهن سپهر سبلان را در زمینه تولید شمش آهن با استفاده از ضایعات آهن و تولید میل گرد عنوان کرد و افزود: شمش آهن تولید شده در این واحد صنعتی به عنوان ماده اولیه تولید تیرآهن و نبشی به کارخانجات فولاد و ذوب آهن کشور ارسال می شود.

وی ابراز امیدواری کرد به تدبیر دولت یازدهم حمایت های مورد نیاز از کارخانه های تولیدی انجام شود تا این کارخانه ها و واحدهای تولیدی بتوانند در راستای بهبود وضعیت اقتصادی استان و کشور و پیشبرد دولت تدبیر و امید گام بردارند.

:: خبر اینترفر به نقل از برنا

5/ 3٫67

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(3 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.