همایش بین المللی حمایت از فک دریای خزر در لاهیجان

2013-11-27_235227

همایش بین المللی حمایت از فک دریای خزر در لاهیجان در یک رویداد زیست محیطی در حمایت از فُک دریای کاسپین روز یکشنبه ۱۰ آذر ساعت ۱۳:۳۰ در سالن حزین لاهیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ...

همایش بین المللی حمایت از فک دریای خزر در لاهیجان

2013-11-27_235833در یک رویداد زیست محیطی در حمایت از فُک دریای کاسپین روز یکشنبه ۱۰ آذر ساعت ۱۳:۳۰ در سالن حزین لاهیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان همایشی برگزار خواهد گردید که این واحد میزبان آقای دکتر کهرم مشاور ارشد سازمان محیط زیست ، آقای خیراندیش مسئول کمیته محیط زیست انجمن گردشگری ورزشی کشور ، خانم الهام اصغری نخستین بانوی شناگر کشورهای اسلامی ، دانیال توحیدی ملی پوش قهرمان تیم قایقرانی کشور و حر منصوری (مدیر برنامه حمل نماد دریای خزر از آشوراده تا باکو) و مسئولین سازمانهای مردم نهاد و علاقمندان محیط زیست استان گیلان خواهد بود.

آقای دکتر کهرم سخنرانی خود را با عنوان “عوامل تهدیدکننده زیستگاهها و حیات وحش کشور” انجام خواهند داد.

خانم اصغری با شنا کردن مسیر ۱۰ کیلومتری تالاب میانکاله و سپردن مشعل صلح و محیط زیست در بندر ترکمن به دانیال توحیدی ، وی را مهیای یک پاروزنی شگفت‌انگیز هزار کیلومتری از بندر ترکمن تا بندر باکو در کشور آذربایجان خواهد کرد. این دو در طول مسیر خود ، به تناوب در شهرستان‌های بین راه با حضور در جمع مردم ، علاقمندان به محیط زیست و گروه‌های دانش‌آموزی ، می‌کوشند تا حساسیت ایشان را به موضوع حیات وحش دریای شمال ، به ویژه گونه در حال انقراض فک خزری جلب کنند؛ مشعلی که در نهایت قرار است به مقر اروپایی سازمان ملل متحد در ژنو برسد. اجرای این برنامه در شرق گیلان را دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برعهده دارد. گزارش این برنامه در سفر روز دوشنبه خانم ابتکار به استان گیلان به اطلاع خواهد رسید.

روابط عمومی دانشگاه از عموم علاقمندان به محیط زیست دعوت مینماید تا در این همایش حضور گسترده داشته باشند.

:: خبر اینترفر به نقل از سایت دانشگاه آزاد لاهیجان

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.