اولین بازی مهرداد اولادی با پیراهن ۷۷ در استقلال

2013-11-29_213737

اولین بازی مهرداد اولادی با پیراهن ۷۷ در استقلال مهاجم تازه وارد استقلال با بیان این‌که عملکردم در اولین بازی برای استقلال بد نبود، گفت: می‌توانستیم با استفاده بهتر از موقعیت‌هایمان پیروز میدان شویم. مهرداد ...

اولین بازی مهرداد اولادی با پیراهن ۷۷ در استقلال

مهاجم تازه وارد استقلال با بیان این‌که عملکردم در اولین بازی برای استقلال بد نبود، گفت: می‌توانستیم با استفاده بهتر از موقعیت‌هایمان پیروز میدان شویم.

مهرداد اولادی پس از تساوی استقلال مقابل گسترش فولاد تبریز در مورد این دیدار اظهار کرد: متاسفانه موفق نشدیم سه امتیاز این بازی را به دست آوریم و امیدوارم در بازی‌های بعد بتوانیم جبران کنیم. گسترش تیم خوبی است و فوتبال نیز همین است. یک روز پیروز میدان می‌شوی و روز دیگر شکست می‌خوری. ما می‌توانستیم با استفاده بهتر از موقعیت‌ها پیروز میدان شویم. امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم دل هواداران خود را شاد کنیم.

وی افزود: نیمه‌ی اول بازی سردی بود اما به اعتقاد من نیمه‌ی دوم بازی رفته به رفته بهتر شد و هرچه پیش می‌رفتیم به دلیل نزدن گل استرس بر ما بیشتر می‌شد. در مجموع بازی خوبی نبود؛ چرا که نتوانستیم در خانه مقابل حریف به پیروزی برسیم.

مهاجم تازه‌وارد استقلال درباره‌ی تاثیر غیبت جواد نکونام در این دیدار گفت: نکونام یکی از خوب‌های استقلال و تیم ملی است که صد در صد در نتایج بازی تاثیرگذار است. ان‌شاءالله از بازی بعد بتواند در ترکیب تیم قرار بگیرد.

اولادی درباره‌ی عملکرد خود در اولین دیدار برای استقلال نیز گفت: به نظرم برای اولین بازی عملکردم بد نبود. امیدوارم مربی تیم از عملکرد من راضی باشد.

وی درباره‌ی پوشیدن شماره ۷۷ نیز گفت: به شماره ۷ علاقه داشتم که نمی‌شد آن را بر تن کنم اما به خاطر علاقه به این شماره پیشنهاد پیراهن شماره ۷۷ را دادم که مورد قبول قرار گرفت.

:: خبر اینترفر به نقل از ایسنا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.