نتیجه دیدار فوتبال / رئال مادرید ۴ وایادولید ۰

garet bill

نتیجه دیدار فوتبال / رئال مادرید ۴ وایادولید ۰ با هت تریک ستاره ولزی ، رئال حریف خود را در هم کوبید – تیم فوتبال رئال مادرید با وجود غیبت کریستیانو رونالدو موفق شد وایادولید ...

نتیجه دیدار فوتبال / رئال مادرید ۴ وایادولید ۰

با هت تریک ستاره ولزی ، رئال حریف خود را در هم کوبید – تیم فوتبال رئال مادرید با وجود غیبت کریستیانو رونالدو موفق شد وایادولید را چهار بر صفر در هم کوبیده و فاصله اش را با بارسلونا و اتلتیکو مادرید صدرنشین مشترک لالیگا کاهش دهد.

غیبت این فوق ستاره پرتغالی به دلیل کشیدگی عضله با درخشش گرت بیل گرانترین فوتبالیست جهان جبران شد و وی به تنهایی سه گل از چهار گل رئال را در این دیدار به ثمر رساند.

بیل نخست در دقیقه ۳۳ بازی با یک ضربه سر یک پاس عرضی آنخل دی ماریای آرژانتینی را به گل اول تبدیل کرد و سه دقیقه بعد کریم بنزما مهاجم فرانسوی را در موقعیت گل دوم قرار داد.

این ستاره ولزی در نیمه دوم نیز دو گل به ثمر رساند تا هت تریک خود را یک دقیقه به پایان بازی تکمیل کند. مارسلو سازنده هردو گل برای این بازیکن سابق تاتنهام انگلیس بود.

این پیروزی رئال را در فاصله سه امتیازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید سرنشینان مشترک لالیگا در هفته پانزدهم قرار داد.

در پایان این دیدار ، کارلو آنجلوتی سرمربی رئال از شاگرد ولزی خود ستایش کرد.
وی گفت : به گمان وی ، قدرت گلزنی بیل نشان می دهد که این بازیکن توانسته است به بازی در مادرید عادت کند.

آنجلوتی با اشاره به اینکه دوران سازگار شدن بیل با فوتبال رئال به پایان رسیده است از وی به عنوان یک بازیکن بسیار مهم یاد کرد که از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است .

:: خبر اینترفر به نقل از آریا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.