فیلم ترمیناتور ۵ در راه است

2013-12-07_230750

فیلم ترمیناتور ۵ در راه است ترمیناتور به تلویزیون بر می‌گردد – رسانه های آمریکایی از بازگشت سری ترمیناتور به تلویزیون خبر دادند. تا چند سال پیش فرمت فیلم های ترمیناتور به صورت سینمایی نبود. ...

فیلم ترمیناتور ۵ در راه است

ترمیناتور به تلویزیون بر می‌گردد – رسانه های آمریکایی از بازگشت سری ترمیناتور به تلویزیون خبر دادند.

تا چند سال پیش فرمت فیلم های ترمیناتور به صورت سینمایی نبود. آنها کار خود را از تلویزیون آغاز کرده بودند و حالا بار دیگر می خواهند به تلویزیون بر گردند.

اشلی میلر نویسنده فیلم های ثور و مردان ایکس: فرست کلاس به همراهی زک استنتز که از دست اندر کاران سرالب مشهور فرینج است تهیه کنندگان اصلی مجموعه ترمیناتور خواهند بود. البته به دلیل مسائل مربوط به لوث شدن داستان، چیزی از سیناپس این سرالش منتشر نشده ولی گفته می شود سرالی جدید در راستای ترمیناتور ارجینال جیمز کامرون، محصول سال ۱۹۸۴ خواهد بود و به نوعی مشتق از آن خواهد شد.

این مجموعه همین طور بر اساس فیلم آینده ترمیناتور خواهد بود که سال ۲۰۱۵ اکران می شود. فیلم جدید فعلا ترمیناتور ۵ نام دارد و کارگردانی آن بر عهده آلن تیلور است. این کارگردان و تهیه کننده تلویزیون آمریکا که اصلیتی کانادایی دارد، تا به حال ۴ فیلم بلند سینمایی را کارگردانی کرده که مشهور ترین آنها ثور: جهان تاریک است. او اما در تلویزیون سابقه به مراتب طولانی تری دارد و از سال ۱۹۸۸ تا کنون در زمینه سرال  سازی فعالیت کرده است.

کارگردانی ۶ اپیزود از سرالج  پرطرفدار بازی تاج و تخت، یک اپیزود از سرال۸ امپراطوری پیاده رو و ۴ اپیزود از سرالا مردان دیوانه از جدیدترین کارهای وی هستند. او سابق بر این هم کارگردانی یک اپیزود از مجموعه لاست، ۹ اپیزود از سرالث سوپرانو ها با بازی جیمز گاندولفینی فقید و ۲ اپیزود از سرالت سیاسی بال غربی را بر عهده داشته است.

جیمز کامرون کارگردان سرشناس هالیوودی از نویسندگان ترمیناتور ۵ است و تا کنون حضور آرنولد شوارتزنگر در این فیلم قطعی شده است.

:: خبر اینترفر به نقل از سراج ۲۴

5/ 4٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(4 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.