دستگیری عاملان انتشار تصاویر شخصی در فیس بوک

2013-12-10_165943

دستگیری عاملان انتشار تصاویر شخصی در فیس بوک رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان همدان از دستگیری دو نفر از عاملان انتشار تصاویر شخصی افراد در شبکه فیس بوک خبر داد. همدان –  ...

دستگیری عاملان انتشار تصاویر شخصی در فیس بوک

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان همدان از دستگیری دو نفر از عاملان انتشار تصاویر شخصی افراد در شبکه فیس بوک خبر داد.

همدان –  به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، سرهنگ “لطف‌الله وطنی هویدا” در تشریح این خبر، گفت: در پی شکایت خانمی مبنی بر انتشار عکس‌های شخصی وی در شبکه اجتماعی فیس‌بوک موضوع به طور ویژه در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس فتا با همکاری شاکی توانستند فرد متهم را شناسایی کنند که پس از هماهنگی با مقام قضایی نسبت به جمع‌آوری و بررسی سیستم رایانه‌ای وی اقدام کردند و فرد متهم با رویارویی با ادله‌های انکارناپذیر رایانه‌ای به بزه ارتکابی اقرار و انگیزه خود را از این عمل انتقام‌جویی اظهار کرد.

وطنی هویدا همچنین از دستگیری فرد دیگری با ساخت یک صفحه در شبکه اجتماعی فیس بوک و انتشار عکس‌ها و تصاویر شخصی به همراه تعداد زیادی از تصاویر غیراخلاقی که به منظور تخریب هر چه بیشتر شخصیت فرد مورد نظر صورت گرفته بود، خبر داد.

وی ادامه داد: ماموران این پلیس با همکاری شاکی و بکارگیری شیوه و شگردهای خاص و با هماهنگی مقام قضایی سرانجام فرد مظنون را دستگیر کردند و با تحقیقات فنی متهم اظهار کرد که با برادر شاکی همکار بودم و به علت مشکلاتی که قبلا با وی داشتم به قصد انتقام جویی تصاویر خواهر او را که قبلا از دیسک سخت رایانه وی سرقت کرده بودم به ساخت صفحه در شبکه اجتماعی فیس بوک به نام وی تعدادی از عکس‌ها را در صفحه موردنظر گذاشته و در این زمینه به منظور شدت بخشیدن به انتقام جوئی تعدادی از تصاویر اخلاقی بدون سر که از اینترنت دریافت کرده بودم را در صفحه مورد نظر قرار دادم.

:: خبر اینترفر به نقل از ایسنا

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.