دایی: پرونده ها را به فیفا می فرستم تا مسائل روشن شود

علی دایی

علی دایی: پرونده ها را به فیفا می فرستم تا مسائل روشن شود تهران – سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران با ابراز ناراحتی از محرومیتی که نصیبش شده است، گفت: پرونده ها را به فیفا ...

علی دایی: پرونده ها را به فیفا می فرستم تا مسائل روشن شود

تهران – سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران با ابراز ناراحتی از محرومیتی که نصیبش شده است، گفت: پرونده ها را به فیفا می فرستم تا مسائل روشن شود.

داییˈ پس از تمرین امروز (پنجشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کمیته استیناف برای محکوم کردن علی دایی قوانین عجیبی وضع می کند که فقط برای من اجرا می شود.

وی افزود: وقتی هنوز برای پرونده داوری دیدار پرسپولیس با سپاهان رای صادر نشده است، چگونه مرا با محرومیت روبرو می کنند. مصاحبه ای که انجام دادم کاملا براساس مستندات بود و درحالیکه برخی سرمربیان و مدیران حرفهای سنگین تر از من را مطرح می کنند هیچ برخوردی نمی شود اما پرسپولیسی ها باید مدام محروم شوند.

علی دایی در ادامه مصاحبه اش برخی احکام صادره از سوی کمیته استیناف در طی یکی دو سال اخیر را زیر سوال برد و تصریح کرد: در این مدت کمیته استیناف راجع به من آرای عجیبی صادر کرده و بعضی مواقع قوانین جدید وضع می شود تا علی دایی را محکوم کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با یک استدلال قانونی حکم کمیته استیناف را زیر سوال برد و گفت: باشگاه سپاهان از بنده شکایت کرده بود و ۷ میلیون تومان از سوی کمیته انضباطی جریمه شدم که از این رای به استیناف اعتراض کردم و کمیته استیناف هم طبق قانون نمی تواند محرومیتی را افزایش بدهد که متاسفانه این مساله در خصوص من عملی شد.

وی ادامه داد: طبق قوانین کمیته استیناف زمانی می تواند حکمی را اعلام کند که به امضای دبیرکل فدراسیون فوتبال و یا رییس فدراسیون رسیده باشد. اما آقایان چگونه حکمی که امضا نشده است را رسانه ای می کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره اظهارات برخی داوران گفت: محسن ترکی مصاحبه تندی علیه کمیته داوران انجام داد و گفت اگر حرف بزنم خیلی ها با خاک یکسان می شوند. مدیرعامل داماش نیز در برنامه تلویزیونی به صراحت عنوان کرد اگر سعید مظفری زاده حرف بزند کاری می کنم نتواند داوری کند. حالا نمی دانم چرا با آنان برخوردی نمی شود.

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: نمی دانم چرا در این موقعیت حساس که پرسپولیس در کورس قهرمانی است این احکام عجیب صادر می شود و اگر این احکام قانونی باشد گردن ما از مو هم باریک تر است.

::خبر اینترفر از ایرنا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.