Viva Ronaldo رقیب فیس بوک و توییتر !

viva ronaldo

Viva Ronaldo رقیب فیس بوک و توئیتر ! ستاره پرتغالی رئال‌مادرید در رقابت با فیس‌بوک و توییتر سایتی را به نام “ویوا رونالدو” راه‌ا‌ندازی کرد. کریستیانو رونالدو سایتی را به نام “ویوا رونالدو” راه‌ا‌ندازی کرده ...

Viva Ronaldo رقیب فیس بوک و توئیتر !

2013-12-14_192336ستاره پرتغالی رئال‌مادرید در رقابت با فیس‌بوک و توییتر سایتی را به نام “ویوا رونالدو” راه‌ا‌ندازی کرد.
کریستیانو رونالدو سایتی را به نام “ویوا رونالدو” راه‌ا‌ندازی کرده است و می‌خواهد با فیس‌بوک و توییتر به رقابت بپردازد.

دوستداران این ستاره پرتغالی می‌توانند با مراجعه به این سایت برای بازیکن محبوب خود مطلب بنویسند و از او حمایت و یا انتقاد کنند. مراجعه به این سایت مجانی است و به راحتی می‌توان با استفاده از تلفن همراه هم به آن مراجعه کرد.

کاربران این سایت همچنین می‌توانند بازی‌های کریستیانو رونالدو را به صورت زنده نگاه کنند. هم چنان که این امکان را دارند تا در قرعه‌کشی اهدای جوایز هم شرکت کنند و در صورت برنده شدن پیراهن‌های را با امضای خود رونالدو تحویل گیرند.

رونالدو در فیس‌بوک ۶۸ میلیون و در توییتر ۲۳ میلیون طرفدار دارد و انتظار می‌رود که در سایت جدید خود این تعداد به ۱۰۰ میلیون نفر افزایش یابد.

کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال از راه‌ا‌ندازی این سایت ابراز خوشحالی کرد. رونالدو فصلی رویایی را با رئال‌مادرید پشت سر می‌گذارد و به همراه لیونل مسی و فرانک ریبری از گزینه‌های نهایی توپ طلا هستند. او در نظرسنجی اخیر ورلدساکر به عنوان بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۳ انتخاب شد.

:: خبر اینترفر به نقل از سراج ۲۴

5/ 4٫67

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(3 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.