افتتاح نمایشگاه سفره شب یلدا در رشت

2013-12-16_102929

افتتاح نمایشگاه سفره شب یلدا در رشت نمایشگاه سفره طولانی ترین شب سال (شب یلدا) در رشت گشایش یافت. مجری نمایشگاه سفره شب یلدا یکشنبه شب در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در جمع خبرنگاران رسانه ...

افتتاح نمایشگاه سفره شب یلدا در رشت

نمایشگاه سفره طولانی ترین شب سال (شب یلدا) در رشت گشایش یافت.

مجری نمایشگاه سفره شب یلدا یکشنبه شب در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان اظهار کرد: این نمایشگاه با بیش از ۴۰ غرفه به منظور تسهیل تامین کالاهای مورد نیاز شهروندان در شب یلدا دایر شده است.

ˈ حمید ریاضی ˈ افزود : برپایی این نمایشگاه در تعدیل قیمت های کاذب ایجاد شده در بازار در این ایام موثر است .
وی با بیان اینکه کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه با ۱۰ تا ۲۰ درصد تخفیف عرضه می شود؛ میوه و مرکبات ، آجیل ، شیرینی ، سوغات ، هدایا و گل و گیاه را از جمله این کالاها عنوان کرد .

مجری نمایشگاه سفره شب یلدا رشت همچنین از عرضه سوغات استان های قم ، خراسان ، مرکزی ، کرمانشاه ، اصفهان ، شیراز، همدان و گیلان در این نمایشگاه خبرداد .

ریاضی خاطرنشان کرد : نمایشگاه سفره شب یلدا با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان و اتاق اصناف رشت دایر شده است .

وی با تاکید بر اینکه قیمت کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه با حداقل ۱۰ درصد تخفیف تعیین شده، گفت : نماینده اتاق اصناف رشت برای نظارت بر این قیمت ها در نمایشگاه حضور دارد .

نمایشگاه سفره شب یلدا از شامگاه یکشنبه (۲۴ آذرماه) لغایت سی ام ماه جاری از ساعت ۱۰ الی ۲۱ در سالن نمایشگاهی وارش میادین میوه و تره بار شهرداری رشت واقع در بلوار شهید مدرس نرسیده به آتش نشانی برای بازدید شهروندان دایر می باشد.

شب یلدا آخرین شب پاییز و طولانی ترین شب سال است؛ شب نشینی ، خواندن حافظ ، خوردن تنقلات و میوه هایی از جمله انار و هندوانه از آداب این شب در نزد ایرانی هاست.

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.