آلودگی هوا از روز چهارشنبه افزایش می یابد

pslruzq9

آلودگی هوا از روز چهارشنبه افزایش می یابد آلودگی هوا از چهارشنبه باز می‌گردد – سرپرست پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در شهرهای صنعتی و پرجمعیت از روز چهارشنبه آلاینده‌های جوی افزایش می ...

آلودگی هوا از روز چهارشنبه افزایش می یابد

آلودگی هوا از چهارشنبه باز می‌گردد – سرپرست پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در شهرهای صنعتی و پرجمعیت از روز چهارشنبه آلاینده‌های جوی افزایش می یابد.

مهندس احمد وظیفه: براساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی بارش پراکنده برف و باران در شمال شرق کشور تا بعداز ظهر دوشنبه بتدریج قطع خواهد شد.

وی ادامه داد: در روزهای دوشنبه و سه شنبه در سواحل غربی دریای خزر و استان اردبیل شاهد بارش باران و برف خواهیم بود و روز دوشنبه خلیج فارس و دوشنبه تا سه شنبه دریای عمان مواج می‌شود.

سرپرست پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در خصوص وضعیت هوای تهران طی روزهای آینده اظهار کرد: در روز سه‌شنبه هوای تهران با حداقل دمای ۲- و حداکثر دمای ۸ درجه سانتیگراد صاف و در پاره‌ای از نقاط غبار آلود خواهد بود. در روز چهارشنبه نیز با حداقل ۱- و حداکثر دمای ۸ درجه سانتیگراد شاهد هوایی کمی ابری در پاره‌ای نقاط غبارآلود و در اواخر وقت همراه با افزایش ابر خواهیم بود.

به گفته وظیفه در روز سه شنبه استان‌های اردبیل ۱۵-، آذربایجان شرقی با ۱۲- ، آذربایجان غربی ۱۳- سردترین دمای کشور را خواهند داشت و در روز چهارشنبه اردبیل با ۱۲-، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و زنجان با ۱۰- و استان‌های قم و همدان نیز با ۱۱- درجه سانتیگراد روزهای سردی را تجربه خواهند کرد.

:: خبر اینترفر به نقل از ایسنا

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.