بیشترین کاربران ADSL در کدام شهرها هستند؟

Mice on the road

مروری بر آمارها گویای آن است که استان‌های مازندران، اصفهان و سمنان بیشترین کاربران ADSL را دارند. در استان سمنان که براساس آمار بالاترین ضریب نفوذ اینترنت را داراست، ۳۶.۶۷ کاربران از اینترنت پرسرعت خانگی ...

مروری بر آمارها گویای آن است که استان‌های مازندران، اصفهان و سمنان بیشترین کاربران ADSL را دارند.

در استان سمنان که براساس آمار بالاترین ضریب نفوذ اینترنت را داراست، ۳۶.۶۷ کاربران از اینترنت پرسرعت خانگی و یا ADSL استفاده می‌کنند و بدین ترتیب این استان با اختلافی چشمگیر نسبت به سایر استان‌ها، بیشترین کاربر اینترنت پرسرعت را دارد.

پس از آن استان‌های اصفهان با ۱۹.۵۹ و اردبیل با ۱۹.۲۸ درصد در رده‌های دوم و سوم جدول قرار می‌گیرند. سمنان و گلستان نیز به ترتیب ۱۶.۶۷ و ۱۵.۷۴ درصد از کابران اینترنتشان ADSL را به عنوان راه اتصال انتخاب کرده‌اند و بدین ترتیب رتبه‌های چهارم و پنجم این جدول را به خود اختصاص داده‌اند.

استان‌های قم با ۱۴.۴۹، یزد ۱۳.۸۸، کردستان ۱۳.۲۳، همدان ۱۳.۸ و تهران ۱۲.۹۹ درصد کاربر ADSL رتبه‌های ششم تا دهم جدول را دارند.

همچنین در استان‌های فارس ۱۲.۷۹، زنجان ۱۲.۵۹، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری ۱۲.۵، آذربایجان غربی ۱۲.۰۵، آذربایجان شرقی ۱۱.۵۶، مرکزی ۱۱.۲۳، سیستان و بلوچستان ۱۱.۱۷ درصد از کاربران از طریق ADSL به دنیای مجازی سفر می‌کنند.

اما در استان‌های قزوین ۱۰.۴۳، خوزستان ۱۰.۳۸، خراسان جنوبی و رضوی ۱۰.۲۵۷، گیلان ۹.۰۵، بوشهر ۹.۰۳، ایلام ۸.۸۹۸، هرمزگان ۸.۶۸ و در لرستان و کردستان ۷.۱۶ و ۷.۶۱ درصد کاربران از اینترنت پرسرعت استفاده می‌کنند.

براساس آمارهای منتشره در میان استان‌های کشور استان البرز با ۰.۹۲ درصد، خراسان شمالی با ۵.۲۴ و کرمان با ۶.۵۶ درصد کاربر ADSL سه استانی هستند که پایین‌ترین میزان دسترسی به ADSL را دارند.

خبر اینترفر به نقل از ایسنا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.