استقلال با دو گل حنیف عمران‌زاده ملوان را در جام حذفی شکست داد.

ShowImage.aspx

استقلال تهران در ادامه مسابقات جام حذفی توانست ملوان را با دو گل شکست دهد. شاگردان امیر قلعه‌نویی که میزبان این مسابقه بودند خیلی زود توسط حنیف عمران‌زاده به گل رسیدند. گل زودهنگام مدافع سرزن ...

استقلال تهران در ادامه مسابقات جام حذفی توانست ملوان را با دو گل شکست دهد. شاگردان امیر قلعه‌نویی که میزبان این مسابقه بودند خیلی زود توسط حنیف عمران‌زاده به گل رسیدند. گل زودهنگام مدافع سرزن استقلالی‌ها باعث شد تا آبی‌پوشان تهرانی با خیال راحت‌تری کار را دنبال کنند. همچنین اخراج جلال رافخایی در دقیقه ۳۶ کار استقلالی‌ها را راحت‌تر کرد.
نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. در نیمه دوم استقلالی‌ها در دقیقه ۶۷ توسط حنیف عمران‌زاده به گل دوم رسیدند تا این مدافع ستاره مسابقه لقب بگیرد. استقلال با این نتیجه به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کرد.
امروز همچنین نفت مسجد سلیمان میزبان تراکتورسازی بود. تراکتوری‌ها که در نیمه اول نتوانستند به حریف گل بزنند، در نیمه دوم با انگیزه بیشتری وارد زمین شدند تا حریف خود را شکست دهند. فرشید طالبی و کریم انصاری‌فرد در دقایق ۵۳ و ۵۵ دو گل برای تراکتورسازی زدند تا باعث صعود تیمشان به مرحله بعدی جام حذفی شوند.
در دیگر مسابقه امروز مس کرمان میزبان نفت امیدیه بود. مس این دیدار را با نتیجه دو بر یک برد. مصطفی شجاعی در دقایق ۱۶ و ۵۳ برای مس گل زد. تک گل نفت امیدیه هم توسط مرتضی مولاییان به ثمر رسید.

خبر اینترفر به نقل از خبرآنلاین

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.