مالکان کپی‌رایت خواستار حذف ۲۳۵ میلیون لینک از گوگل

google

مالکان کپی‌رایت خواستار حذف ۲۳۵ میلیون لینک از گوگل گوگل می‌خواهد مقابل سواستفاده‌ از محتوای غیرقانونی را بگیرد. شرکت گوگل در سال جاری میلادی درخواست حذف ۲۳۵ میلیون لینک ناقض کپی‌رایت دریافت کرده است. شرکت ...

مالکان کپی‌رایت خواستار حذف ۲۳۵ میلیون لینک از گوگل

گوگل می‌خواهد مقابل سواستفاده‌ از محتوای غیرقانونی را بگیرد.
شرکت گوگل در سال جاری میلادی درخواست حذف ۲۳۵ میلیون لینک ناقض کپی‌رایت دریافت کرده است. شرکت گوگل چند روز پس از انتشار گزارش شفافیت خود اعلام کرد که در سال جاری مالکان کپی‌رایت خواستار حذف ۲۳۵ میلیون لینک از موتور جستجوی این شرکت شده‌اند که به ادعای آنها ناقض کپی‌رایت بوده‌اند.

بر این اساس شرکت گوگل به ۹۰ درصد درخواست‌ها پاسخ مثبت داده و لینک‌های ناقض کپی رایت را حذف کرده است اما درخواست برای حذف ۲۱ میلیون لینک را به دلایل مختلف نپذیرفته است.

درخواست برای حذف ۲۳۵ میلیون لینک در سال جاری در حالی صورت می گیرد که این شرکت در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ به ترتیب ۱۰ و ۵۰ میلیون درخواست دریافت کرده بود.

گروه‌های ضد دزدی موسیقیایی BPI و RIAA به ترتیب با ۴۷ میلیون و ۱۰۰ هزار درخواست و ۳۰ میلیون و ۸۰۰ هزار درخواست بیشترین سهم را از این درخواست‌ها داشتند.

در همین حال شرکت‌های فاکس قرن بیستم، Froytal Service و مایکروسافت به ترتیب با ۱۹ میلیون و ۳۰۰ هزار، ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار و ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار درخواست در مکان‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

به گزارش سایت خبری BGR، شرکت گوگل در بیانیه‌ای در این خصوص عنوان کرده است که این شرکت تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جلوی سوء استفاده از محتواهای غیرقانونی را بگیرد.

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.