زیدان: « اميدوارم توپ طلا به کريستيانو رونالدو برسد »

zinedine zidane

زیدان: « اميدوارم توپ طلا به کريستيانو رونالدو برسد » زين الدين زيدان اسطوره فرانسوي باشگاه رئال مادريد در بدو ورودش به فرودگاه باراخاس مادريد ، بعد از سپري کردن تعطيلات سال نو درکنار خانواده ...

زیدان: « اميدوارم توپ طلا به کريستيانو رونالدو برسد »

زين الدين زيدان اسطوره فرانسوي باشگاه رئال مادريد در بدو ورودش به فرودگاه باراخاس مادريد ، بعد از سپري کردن تعطيلات سال نو درکنار خانواده اش ، گفتگوي کوتاهي با خبرنگار برنامه کواتروداشت.

زيدان در صحبت هايي گفت:« اميدوارم که توپ طلا به کريستيانو رونالدو برسد.»رونالدو شايسته کسب توپ طلاست. » اين حکايت از تغيير نظر زيدان نسبت به آخرين باري که با خبرنگاران صحبت کرده بود داشت. زيزو درروز ۹ اکتبر در فرانسه به خبرنگاران گفته بود:« هردويشان شايسته کسب توپ طلا هستند ولي من توپ طلا را به فرانک مي دهم. چون در کسب هر سه جام قهرماني فصل گذشته بايرن موثر بود. مشکل اينجاست که پسري هم هست که در يک فصل ۵۵ گل زده. در هر صورت من دراين باره تصميم گيري نمي کنم.»

و درپاسخ به سوالي درمورد احتمال تمديد قرارداد ژابي آلونسو گفت:« ما چيزي نمي دانيم. » او در بخش ديگري از صحبت هايش درمورد شرايط فعلي رئال گفت:« مهم اين است که به همين ترتيب به حرکت ادامه دهيم.»

قطعا فرانک ريبري از صحبت هاي اخير زيزو استقبال نخواهد کرد و نسبت به آن موضع گيري خواهد نمود. چرا که چندي پيش ساخو، يکي از هم تيمي هاي ريبري در تيم ملي فرانسه نظر شخصي اش را درمورد برنده توپ طلا ابراز کرده بود و يادآور شده بود که گرچه اساساً دوست دارد که توپ طلا به ريبري برسد ولي از نظر منطقي رونالدو را برنده مي داند و همين ماجرا دلخوري ريبري از او را به همراه داشت.

:: خبر اینترفر به نقل از ورزش ۳

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.