هوای امروز تهران در شرایط ناسالم / هشدار به بیماران

2014-01-01_152141

هوای امروز تهران در شرایط ناسالم / هشدار به بیماران معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران گفت: براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز هوای پایتخت برای گروه‌های حساس در شرایط ...

هوای امروز تهران در شرایط ناسالم / هشدار به بیماران

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران گفت: براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز هوای پایتخت برای گروه‌های حساس در شرایط ناسالم قرار دارد.

محمد رستگاری، معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی اظهار کرد: گزارش‌های رسیده از ایستگاه‌های بررسی هوای پایتخت، نشان دهنده آن است که امروز هوای پایتخت برای گروه‌های حساس در شرایط ناسالم قرار دارد.

رستگاری ادامه داد: میزان شاخص ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون به ۱۶۴ میزان شاخص ذرات معلق کمتر از ۱۰ میکرون به۹۷ و منواکسید کربن ۴۲ رسیده است.در حقیقت باید گفت آمارها براساس یک زمان ۲۴ ساعته اعلام می‌شود و طیف اعظم آن مربوط به روز گذشته است.

به گفته معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران پایتخت احتمالا  از امشب در شرایط سالم قرار می‌گیرد.

وی بااشاره به این مطلب که تصریح کرد: در این شرایط توصیه می‌شود کودکان، سالمندان و بیماران قلبی و ریوی از تردد غیرضروری در فضای باز و سایر افراد از فعالیت بیش از حد بدنی در فضای باز خودداری کنند.

:: خبر اینترفر به نقل از برنا

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.