چاقوکشی به خاطر نخریدن آیفون به عنوان هدیه کریسمس

2014-01-01_162129

چاقوکشی روی پدر بخاطر نخریدن آیفون به عنوان هدیه کریسمس چاقوکشی نوجوان آمریکایی برای پدر بخاطر نخریدن آیفون بعنوان هدیه کریسمس! الکساندر تورس، نوجوان ۱۸ ساله اهل براکتون ماساچوست به اتهام چاقوکشی بر روی پدر ...

چاقوکشی روی پدر بخاطر نخریدن آیفون به عنوان هدیه کریسمس

چاقوکشی نوجوان آمریکایی برای پدر بخاطر نخریدن آیفون بعنوان هدیه کریسمس!
الکساندر تورس، نوجوان ۱۸ ساله اهل براکتون ماساچوست به اتهام چاقوکشی بر روی پدر خود بازداشت شد. شاید چاقوکشی این نوجوان چندان عجیب نباشد و شاید هر روز یک خبر داخلی و شاید خارجی درباره آن در روزنامه‌ها بخوانید اما دلیل این چاقوکشی عجیب و شاید جذاب باشد. ظاهرا الکساندر تورس پس از آنکه متوجه شده است که پدرش تصمیمی برای خرید آیفون به عنوان هدیه کریسمس ندارد، برای او چاقو کشیده است.

بر اساس اظهارات گروهبان بروس زیدمن از پرسنل پلیس براکتون، تورس در حال نزاع با افراد خانواده بوده که پلیس سر رسیده و خوشبختانه پدر وی در حین این کشمکش صدمه‌ای ندیده است اما برادر ناتنی وی که متحمل جراحاتی شده بود به نزدیک‌ترین مرکز پزشکی منتقل شده است.

در ادامه ماجرا و پس از اینکه اوضاح تحت کنترل پلیس قرار گرفته، مشخص شده که تورس به یک موتورسیکلت واقع در محل نیز خسارت وارد کرده و در نتیجه به اتهام ضرب و جرح با سلاح خطرناک بازداشت شده است.

جزئیات بیشتری از این ماجرا منتشر نشده اما ظاهرا پدر نگون‌بخت آیفون مورد نظر را خریداری کرده و این بار تقصیر شرکت‌های باربری بوده که آیفون در موعد مورد نظر به دست این خانواده نرسیده است. در روزهای آخر سال میلادی و با توجه به سردی هوا، هر دو شرکت بزرگ باربری یو پی اس و فدکس در حال تلاش برای رساندن کالاهایی که در آخرین لحظات به صورت آن‌لاین خریداری شده‌اند به خریداران خود هستند.

بر اساس اخباری که توسط ان بی سی نیوز منتشر شده، هر دو شرکت در خصوص تاخیر انجام شده برای رساندن کالا به مشتریان رسما عذر خواهی کرده‌اند. از طرف دیگر خریداران نیز در شبکه‌های اجتماعی دائما در حال شکایت بابت تاخیر در تحویل کالا توسط این دو شرکت هستند.

فصل خرید در آمریکا امسال شش روز به نسبت پارسال کوتاه‌تر شده بود و این امر می‌تواند عامل مهمی در تاخیر در ارسال تعداد زیادی از هدایای کریسمس امسال باشد

:: خبر اینترفر به نقل از فارنت

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.