فروش ۳ میلیون گوشی هوشمند LG G2

2014-01-02_184142

فروش ۳ میلیون گوشی هوشمند LG G2 بیشترین میزان فروش این گوشی در کشور سازنده آن، یعنی کره جنوبی بوده است. این طور که گزارش‌های رسیده نشان می‌دهد، از ۳ میلیون G2 که شرکت ال‌جی ...

فروش ۳ میلیون گوشی هوشمند LG G2

بیشترین میزان فروش این گوشی در کشور سازنده آن، یعنی کره جنوبی بوده است.

این طور که گزارش‌های رسیده نشان می‌دهد، از ۳ میلیون G2 که شرکت ال‌جی تا پایان سال ۲۰۱۳ فروخته است، بیش از ۹۰۰ هزار عدد در کشور کره جنوبی یعنی مرکز تولید این محصول فروخته شد.

LG-g2مرکز Yonhap News بر اساس تحلیل‌های محلی صورت گرفته اعلام کرد که از زمان عرضه گوشی هوشمند LG G2 تاکنون بیش از ۳ میلیون دستگاه از آن در بازار جهانی فروخته شده است.

این گزارش افزایش فروش این گوشی هوشمند نسبت به قبل را نشان می‌دهد.
پیش از این گفته شده بود که شرکت کره‌ای ال‌جی تاکنون ۲ میلیون دستگاه از این محصول را به فروش رسانده است.

بین ماه‌های آگوست و سپتامبر ۲۰۱۳ در مجموع یک میلیون دستگاه گوشی هوشمند LG G2 فروخته شد که عرضه این محصول در بازار آمریکا باعث شد فروش آن افزایش یابد.

اما کاربران جهانی دو میلیون دستگاه دیگر را طی فصل پایانی از سال ۲۰۱۳ میلادی خریداری کردند تا در مجموع تا پایان سال ۲۰۱۳ میلادی ۳ میلیون دستگاه LG G۲ فروخته شود.

در حالی که فروش ۳ میلیون دستگاه از یک مدل گوشی هوشمند برای ال‌جی خبر بسیار خوبی خواهد بود، این شرکت کره‌ای هنوز به اهداف اصلی خود برای عرضه G۲ نرسیده است.

شرکت ال‌جی در سپتامبر گذشته اعلام کرده بود که قصد دارد ۱۰ میلیون دستگاه از این محصول را به فروش برساند.

:: خبر اینترفر به نقل از ایتنا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

فروش ۳ میلیون گوشی هوشمند LG G2

  1. نیما می‌گه:

    LG G۲ گوشی خیلی خوب و کاملیه .با سخت افزار قدرتمند و دوربین خیلی عالی .با توجه به قیمتش ، بهترین انتخاب برای خرید بین گوشیهای برتر بازاره .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.