با گرانی بليت هواپيماهای جام جهاني ۲۰۱۴ مقابله می کنیم

2014-01-06_182122

برزيل: با گراني بليت هواپيماها در جام جهاني ۲۰۱۴ مقابله مي کنيم مقامات برزیل وعده دادند با گرانی لجام گسیخته بلیت هواپیماها و هزینه هتل ها در روزهای میزبانی این کشور از مسابقات جام جهانی ...

برزيل: با گراني بليت هواپيماها در جام جهاني ۲۰۱۴ مقابله مي کنيم

مقامات برزیل وعده دادند با گرانی لجام گسیخته بلیت هواپیماها و هزینه هتل ها در روزهای میزبانی این کشور از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ فوتبال، مقابله کنند.

یک مقام بلندپایه برزیل، با بیان اینکه در صورت لزوم دولت در این زمینه مداخله می کند، گفت:«دولت سعی می کند با تدابیر مختلف با گرانی احتمالی بلیت هواپیماها و هتل ها در روزهای میزبانی برزیل از جام جهانی ۲۰۱۴، مقابله کند».

2014-01-06_182046وی افزود:« تدابیر مختلف را در این زمینه به اجرا می گذاریم، یکی از این تدابیر قرار داد با شرکت های خارجی فعال در حوزه هواپیمایی است، البته سعی نمی کنیم قیمت بلیت ها را بر شرکت ها تحمیل کنیم اما همه تلاشمان را به کار می گیریم تا اجازه ندهیم بلیت ها به طرز لجام گسیخته ای گران شوند».

به گزارش خبرگزاری آلمان از برازیلیا، هافمن افزود:«‌حتی این مسئله بعید نیست که برای رقابتی کردن بازار بلیت هواپیماها، با دستور رئیس جمهوری به شرکت های هواپیمایی خارجی اجازه بدهیم در این ایام در برزیل فعالیت کنند».

برزیل پیش بینی می کند در روزهای برگزاری بازی های جام جهانی فوتبال، میزبان ۶۰۰ هزار نفر تماشاچی وگردشگر خارجی باشد.
این آمار جدای از پیش بینی این کشور از حضور سه میلیون نفر تماشاگر برزیلی در این مسابقات است.

:: خبر اینترفر از واحد مرکزی خبر

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.