نکونام از قلعه نویی و فتح الله زاده ناراحت است

2014-01-07_150512

 نکونام از قلعه نویی و فتح الله زاده ناراحت است نکونام از قلعه نویی و فتح الله زاده ناراحت است. او انتظار نداشته این قدر راحت بگویند می توانی از استقلال بروی. کاپیتان تیم ملی ...

 نکونام از قلعه نویی و فتح الله زاده ناراحت است

نکونام از قلعه نویی و فتح الله زاده ناراحت است. او انتظار نداشته این قدر راحت بگویند می توانی از استقلال بروی.

کاپیتان تیم ملی ایران می گوید امیر قلعه نویی خیلی راحت به او گفته می تواند از استقلال برود.نکونام در واکنش به این سوال که آیا قطعا از استقلال جدا شده است یا نه گفت:«من جلسه ای را با فتح الله زاده داشتم و تمام حرف هایم را زدم.دو روز قبل از این جلسه با قلعه نویی که حرف زدم ایشان خیلی راحت گفتند می توانی جدا شوی.من انتظار نداشتم که این قدر راحت به من بگویند می توانی از استقلال بروی.روز گذشته هم به دفتر فتح الله زاده رفتم و در آنجا خیلی شفاف مشخص بود که نمی خواهند نکونام در استقلال بماند.»

نکونام این را گفت و ادامه داد:«من از فتح الله زاده گلایه دارم.من استقلالی هستم اما قرار است امروز به دفتر او بروم تا بقیه کارها را انجام بدهم.در قرارداد من ثبت شده که در صورت پرداخت ۱۰۰ هزار دلار می توانم از استقلال جدا شوم.به نظر من یک نفر این وسط کارهایی کرده و حرف ها را اشتباه به قلعه نویی و فتح الله زاده رسانده است.نمی دانم چه اتفاق هایی افتاده است اما هواداران استقلال بدانند که  راحت به من گفتند می توانی از استقلال بروی.»

مجله خبری اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.