تصادف زنجیره ای ۱۱ خودرو در شهر کرمان

2014-01-09_225132

تصادف زنجیره ای ۱۱ خودرو در شهر کرمان جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی کرمان گفت: ۱۲ تصادف زنجیره‌ای طی ۲۴ ساعت گذشته در شهر کرمان رخ داد که از این تعداد پنج فقره جرحی بودند. ...

تصادف زنجیره ای ۱۱ خودرو در شهر کرمان

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی کرمان گفت: ۱۲ تصادف زنجیره‌ای طی ۲۴ ساعت گذشته در شهر کرمان رخ داد که از این تعداد پنج فقره جرحی بودند.
علی‌اکبر کرمانی در جمع خبرنگاران با اشاره به مه‌گرفتگی و یخ‌زدگی معابر درون شهری کرمان اظهار داشت: دیروز چهارشنبه کرمان شاهد ۱۲ تصادف زنجیره‌ای بود که تلفات انسانی نداشت.
در پی بارش شدید برف و باران معابر درون‌شهری استان دچار یخ‌زدگی شده و تردد در برخی شهرها به کندی صورت می‌گرفت، اما با تلاش شبانه‌روزی ماموران پلیس راهور، شهرداری و سایر ارگان‌ها روان‌سازی ترافیک و یخ‌زدایی از خیابان‌ها صورت گرفت.

کرمانی با اشاره به لغزنده بودن و مه‌گیر بودن معابر درون شهری کرمان طی دیروز چهارشنبه ابراز داشت: ۱۲ تصادف زنجیره‌ای طی ۲۴ ساعت گذشته در شهر کرمان رخ داد که از این تعداد پنج فقره جرحی بودند، اما هیچ‌گونه تلفات انسانی نداشتند.
مهم‌ترین این سوانح، تصادف زنجیره‌ای ۱۱ خودرو در تقاطع فرهنگیان بود که با حضور به‌موقع ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی، گره ترافیکی به وجود آمده، باز شد.
جانشین پلیس راهور استان کرمان گفت: عمده‌ترین دلیل تصادفات دیروز چهارشنبه عدم توجه به جلو و رعایت نکردن فاصله طولی بین خودروها با توجه به شرایط معابر از سوی رانندگان بوده است.

:: خبر اینترفر از فارس

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.