ساخت کنسول بازی توسط « هواوی” Huawei »

2014-01-12_114647

ساخت کنسول بازی توسط « هواوی” Huawei » کنسول بازی هواوی، مبتنی بر اندروید است و امکان پشتیبانی از ۴دسته کنترلی را فراهم می‌کند. شرکت چینی هوواوی نخستین کنسول بازی خود را تولید کرد؛ البته ...

ساخت کنسول بازی توسط « هواوی” Huawei »

2014-01-12_114732کنسول بازی هواوی، مبتنی بر اندروید است و امکان پشتیبانی از ۴دسته کنترلی را فراهم می‌کند.
شرکت چینی هوواوی نخستین کنسول بازی خود را تولید کرد؛ البته این محصول که مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید ساخته شده است را فعلا فقط به دست مردم چین رساند.

سلولار- نیوز، نخستین کنسول بازی هوواوی در حالی وارد بازار چین شده است که مقامات بلندپایه این شرکت چندی پیش از آغاز یک طرح آزمایشی مبنی بر ممنوعیت فروش کنسول‌های بازی خارجی در این کشور خبر دادند.

2014-01-12_114105کنسول بازی جدید این شرکت Huawei Tron که به اندازه کوچک و مبتنی بر سیستم‌عامل Android ۴.۲.۳ ساخته شده است. این کنسول بازی پردازنده مرکزی Tegra ۴،‌ رم ۲ گیگابایتی، حافظه داخلی ۱۶ یا ۳۲ گیگابایتی، گیرنده Wi-Fi،‌ فناوری ارتباطی بلوتوث و پورت USB ۳.۰ را در خود جا داده است.

پورت بولوتوث در این کنسول بازی به گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند امکان پشتیبانی همزمان از چهاردسته کنترلی را فراهم کند.

برای این کنسول بازی امکان پشتیبانی از تمام بازی‌های اندرویدی فراهم شده است و در عین حال کاربران ۱۲ بازی را به صورت پیش‌فرض در اختیار گرفته‌اند. این محصول هم‌اکنون با قیمت ۱۲۰ دلار فروخته می‌شود.

:: خبر اینترفر از فارس

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.