آیفون ایر” ۳ میلیمترضخامت؛ ظریف ترین گوشی جهان

1919061_518

منابع غیر رسمی این روزها تصاویری مفهومی از آیفون۶ با ضخامت ۳ و ۴.۵ میلیمترمنتشر کرده که اگر صحت داشته باشد، شاهد ظریفترین گوشی هوشمند جهان در سال ۲۰۱۴ از سوی اپل خواهیم بود. همان ...

منابع غیر رسمی این روزها تصاویری مفهومی از آیفون۶ با ضخامت ۳ و ۴.۵ میلیمترمنتشر کرده که اگر صحت داشته باشد، شاهد ظریفترین گوشی هوشمند جهان در سال ۲۰۱۴ از سوی اپل خواهیم بود.

همان طوری که می دانید در لابراتوارهای اپل معمولا چند مدل اولیه تست شده و بعد از رسیدن به استانداردهای مورد نظر برای تولید راهی کارخانه (Manufacturing) شده و به تولید انبوه می رسد.

در یکی از نمونه های در حال تست شاهد آیفونی با صفحه نمایشگر ۵ اینچی و ضخامت ۳ میلیمتر(در پایین گوشی) و ۱.۵ اینچ در قسمت بالای گوشی هستیم. در مدل دیگر ضخامت آیفون ۶ حدود ۴.۵ میلیمتر در نظر گرفته شده است.

در حال حاضر آیفون ۵S حدود ۷.۶ میلیمتر ضخامت دارد. از سوی دیگر نمایشگر تعریف شده نیز گفته می شود ۵ اینچی است.

سال گذشته اپل ظریف ترین آی پد خود تحت عنوان آی پد ایر را راهی بازار کرد و نویسندگان فنی، نسل بعدی آیفون را هنوز نیامده به “آیفون ایر” تغییر داده اند!

مدل مفهومی ارائه شده از سوی Fuse Chicken نیز به آیفون ایر معروف شده که کلید اصلی داخل اسکرین نصب شده است. مدل مفهومی SET Solution نیز با حفظ کلید اصلی کشیده تر طراحی شده است.

تا آگوست سال گذشته گوشی هوشمند هوآوی اسند  P6 با ۶.۱۸ میلیمتر ظریفترین گوشی بود که بعدا گوشی Vivo x3 با ۵.۷۵ میلیمتر جای آن را گرفت. گلکسی اس۴ سامسونگ نیز ۷.۹ میلیمتر و اچ تی سی وان نیز ۹.۳ میلیمتر است.

مجله خبری اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.