واریز وام به حساب ۸۰ هزار بازنشسته کشوری

2014-01-16_193521

واریز وام به حساب ۸۰ هزار بازنشسته کشوری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد: واریز وام ۲ میلیون تومانی به حساب ۸۰ هزار بازنشسته کشوری از امشب خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی ...

واریز وام به حساب ۸۰ هزار بازنشسته کشوری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد: واریز وام ۲ میلیون تومانی به حساب ۸۰ هزار بازنشسته کشوری از امشب خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، ایراندخت عطاریان افزود: این میزان وام با کارمزد ۴ درصد و اقساط ۳۶ ماهه به بازنشستگان واجد شرایط که در قرعه‌کشی انتخاب‌شده‌اند از امشب به حساب بانکی آنان واریز می‌شود و این افراد می‌توانند با مراجعه به بانک نسبت به برداشت آن اقدام کنند.

وی افزایش خدمات رفاهی برای بازنشستگان کشوری و ارایه تسهیلات بانکی برای این قشر از جامعه را از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برشمرد و گفت: برنامه‌ها و فعالیت‌هایی که در چهار ماه گذشته از سوی صندوق بازنشستگی کشوری برای بازنشستگان کشوری انجام‌شده در جهت افزایش سطح رضایت‌مندی این گروه از اقشار جامعه بوده و تلاش می‌شود با تدوین برنامه‌های گوناگون به ویژه در بخش‌های فرهنگی اجتماعی و اقتصادی نیازهای بازنشستگان تأمین شود.

به گفته مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری وام ضروری ۲ میلیون تومانی به بازنشستگانی پرداخت‌ می شود که تا کنون از تسهیلات بانکی استفاده نکرده‌اند.

عطاریان در پایان این مطلب اعلام کرد تا کنون بیش از ۶۰۰ هزار بازنشسته کشوری وام ضروری دریافت کرده‌اند و این برنامه در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

:: خبر اینترفر از تابناک

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.