امیدوارم پرسپولیس پیروز دربی باشد !

2014-01-17_165048

امیدوارم پرسپولیس پیروز دربی باشد مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: امیدوارم که برنده شهرآورد پایتخت، تیم پرسپولیس باشد. محمد خانزاده عصر امروز پس از تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی ...

امیدوارم پرسپولیس پیروز دربی باشد

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: امیدوارم که برنده شهرآورد پایتخت، تیم پرسپولیس باشد.
محمد خانزاده عصر امروز پس از تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: ما در این بازی نیز مثل بازی‌های قبلی خیلی خوب عمل کردیم اما متاسفانه نتیجه نگرفتیم و تنها از مسابقه امروز یک امتیاز گرفتیم که امیدوارم که در بازی‌های بعدی جبران کنیم.

وی پیرامون درگیری لفظی‌اش با مرتضی تبریزی در جریان مسابقه افزود: این درگیری چیز خاصی نبود و در نهایت صلصالی گفت که این درگیری را به پایان برسانید.

مدافع پیشین پرسپولیس پیرامون شهرآورد سرخابی‌ها و اینکه دوست دارد کدام یک از دو تیم پیروز این شهرآورد باشد، گفت: دوست دارم پرسپولیس در شهرآورد تهران ببرد اما هرچه خدا بخواهد، همان می‌شود.

وی با اشاره به بازی تیمش مقابل استقلال در مسابقات جام حذفی بیان داشت: همه بازی‌ها شرایط خاصی دارد، بازی با استقلال سومین بازی ما با تیم‌های صدر جدولی به شمار می‌رود و تلاش می‌کنیم که در این بازی پیروز شویم.

خانزاده اضافه کرد: استقلال تیم خوب و پرمهره‌ای است و ما تلاش می‌کنیم که پیروزی در این بازی را از آن خود کنیم.

:: خبر اینترفر از مهر

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.