پخش اولین سریال اینترنتی ایران

2014-01-22_001859

پخش اولین سریال اینترنتی ایران پخش اولین سریال اینترنتی ایران آغاز شد. فصل دوم اولین سریال اینترنتی ایران با عنوان «نفوذ» از یکشنبه ۲۹ دی ماه مصادف با ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر ...

پخش اولین سریال اینترنتی ایران

پخش اولین سریال اینترنتی ایران آغاز شد.

فصل دوم اولین سریال اینترنتی ایران با عنوان «نفوذ» از یکشنبه ۲۹ دی ماه مصادف با ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) برای دانلود رایگان بر روی وب سایت این سریال به نشانی www.3rial.tv بارگذاری شده است.

داستان این فصل در ادامه فصل قبل بوده و مبحث جوانان و اینترنت در کنار ماجرایی پلیسی است که امنیت فضای مجازی کشور را به مخاطره می اندازد.

گارگردانی این سریال توسط «آرش تیمورنژاد» انجام گرفته و بازیگرانی چون نفیسه روشن، علیرام نورایی، پندار اکبری، روشنک عجمیان، ارسلان قاسمی، ترلان پروانه، کاوه آهنگر، محمود مقامی و آزاده ریاضی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

تهیه کنندگی سریال نفوذ را موسسه فرهنگی رسانه ای آفتاب بر عهده داشته و بهاران فیلم مجری طرح آن بوده است.

فصل دوم سریال نفوذ در ۱۲ قسمت ۱۰ دقیقه ای طراحی شده و روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته قسمت های جدید آن بر روی اینترنت قابل مشاهده است.

گفتنی است فصل اول این سریال بیش از یک میلیون بازدید کننده بر روی سایت خود داشته و حدود ۲۰۰ سایت فارسی زبان دیگر نیز نفوذ را برای دانلود در صفحه اصلی خود قرار داده بودند.

:: خبراینترفر از سراج۲۴

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.