ایران خودرو روند فروش خود را تغییر می دهد

“ایران‌خودرو” نحوه فروش خود را تغییر داد گروه صنعتي ايران خودرو به منظور تنظيم بازار و پاسخ گويي به نياز مشتريان، با توزيع عادلانه ظرفيت فروش در طول روزهاي مختلف، از ابتداي دي ماه جاري ...

“ایران‌خودرو” نحوه فروش خود را تغییر داد
گروه صنعتي ايران خودرو به منظور تنظيم بازار و پاسخ گويي به نياز مشتريان، با توزيع عادلانه ظرفيت فروش در طول روزهاي مختلف، از ابتداي دي ماه جاري امكان ثبت نام مشتريان در طول يك ماه را فراهم كرده است.

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز به نقل از ايكوپرس عبداله بابايي، معاون بازار يابي و فروش ايران خودرو با تاكيد بر رويكرد جديد در نحوه فروش محصولات شركت گفت: قبل از اين به دليل استقبال مشتريان، ظرفيت فروش ماهانه ايران خودرو در روزهاي اول هر ماه تكميل مي شد و در روزهاي بعد تا پايان ماه امكان ثبت نام و خريد براي ديگر مشتريان وجود نداشت.

وي با تاكيد بر ضرورت افزايش رضايت مندي مشتريان و پاسخ گويي به تمامي درخواست هاي  آنان يادآور شد: در اين راستا مقرر شد ظرفيت ثبت نام محصولات مختلف در طول هر ماه توزيع شده و با اين اقدام امكان تصميم گيري مناسب تر مشتريان ايران خودرو برای خريد محصولات فراهم شود.

بابايي اظهار داشت: پس از آزاد سازي ظرفيت ها در روزهاي پاياني هر ماه، امكان تكميل ظرفيت فروش برخي خودروها قبل از اتمام آن ماه پيش بيني شده است. /باشگاه/

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.