دو مدال طلا و نقره دیگر برای کشتی گیران فرنگی ایران

2014-01-24_225202

دو مدال طلا و نقره دیگر برای کشتی گیران فرنگی ایران کشتی فرنگی جام یادگار امام؛ دو مدال طلا و نقره دیگر برای ایران  – مجتبی کریم فر با شکست سامان عزیزی در وزن ۸۵ ...

دو مدال طلا و نقره دیگر برای کشتی گیران فرنگی ایران

کشتی فرنگی جام یادگار امام؛ دو مدال طلا و نقره دیگر برای ایران  – مجتبی کریم فر با شکست سامان عزیزی در وزن ۸۵ کیلوگرم پیکارهای بین المللی کشتی فرنگی یادگار امام (ره) سومین مدال طلای ایران را در این رقابت ها به دست آورد.

مرحله نهایی چهار وزن دوم مسابقات کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) عصر امروز جمعه در سالن شهدای هفتم تیر تهران پیگیری شد و در وزن ۸۵ کیلوگرم مجتبی کریم فر در دو وقت متوالی سامان عزیزی دیگر نماینده کشورمان در این وزن را از پیش رو برداشت تا عنوان سومین مرد طلایی کشورمان در این رقابت ها را به دست آورد.

مجتبی کریم فر که در وقت اول به دلیل کسب دو اخطار کشتی را یک بر صفر به سامان عزیزی واگذار کرده بود، در ثانیه های پایانی وقت دوم با به پل بردن عزیزی چهار امتیاز کسب کرد و به دلیل پذیرفته نشدن اعتراض مربیان حریف، این کشتی در نهایت پنج بر یک به سود کریم فر به پایان رسید.

در دیدارهای رده بندی این وزن داود اخباری ۹ بر صفر واختانگ خالواشویلی از گرجستان را شکست داد و همچنین ویکتور لورینچ از مجارستان علی قیطاسی (سه اخطاره) را شکست داد تا عنوان های سوم مشترک را به دست آوردند.

سی و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) از صبح روز گذشته سوم بهمن در سالن شهدای هفتم تیر تهران شروع شد و امشب با معرفی نفرات برتر چهار وزن دوم به پایان می رسد.

در این پیکارها نمایندگانی از ۱۲ کشور: ایران، سوئد، ترکیه، نیجریه، ارمنستان، ژاپن، مجارستان، گرجستان، کره شمالی، آذربایجان، اوکراین و عراق حضور دارند.

تیم ملی کشتی فرنگی ایران روز گذشته در وزن ۵۹ کیلوگرم از سوی محسن حاجی پور به مدال طلا رسید و در چهار وزن نخست در مجموع یک طلا، سه نقره و هفت برنز به دست آورد.

در چهار وزن دوم نیز تا سعید عبدولی در وزن ۷۵ کیلوگرم و مجتبی کریم فردر ۸۵ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند و ملی پوشان کشورمان دو مدال نقره و برنز نیز به دست آوردند.

:: مجله خبری اینترفر از ایرنا

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.