آنجلینا جولی در نقش جدید در فیلم Maleficent + عکس

txc8q28u

آنجلینا جولی در نقش جدید در فیلم Maleficent + عکس شان (علی) استون بازیگر و فرزند الیور استون کارگردان مشهور هالیوود درباره شخصیت مرموز و عصیان گر آنجلینا جولی و علت حضور او در نقش های ...

آنجلینا جولی در نقش جدید در فیلم Maleficent + عکس

2014-01-24_193924شان (علی) استون بازیگر و فرزند الیور استون کارگردان مشهور هالیوود درباره شخصیت مرموز و عصیان گر آنجلینا جولی و علت حضور او در نقش های منفی مانند نقش جادوگران و زنان افسونگر دست به افشاگری زده و آن را برخواسته از روحیه و روان مساله دار وی دانسته بود.

در شرایطی که این روزها تب و تاب نامزدهای اسکار بالا گرفته و چند روزی بیش به معرفی اسامی برنده شدگان این مراسم باقی نمانده پخش آنونس فیلم جدید آنجلینا جولی سرو صدای زیادی به راه انداخته است. فیلمی به نام « مالفیک » که جولی در آن نقش یک جادوگر را ایفا می کند.

این فیلم قرار است غول خفته دیزنی را دوباره از خواب بیدار کند.  داستان این فیلم برپایه یکی از افسانه های کهن است که در آن انجلینا جولی نقشی دوگانه را باید ایفا کند؛ جادوگری که محافظ دخترش است و در عین حال در پی گرفتن انتقام هم هست.

آنجلینا جولی در این فیلم که با نام “بدجنس” (Maleficent) نیز شهرت دارد نقش ترسناکی دارد و به گفته خود جولی، “بچه هایش وقتی او را در این نقش دیده اند از ترس جیغ زده اند!”

این بازیگر ۳۹ ساله در مورد نقش خود در این فیلم که اقتباسی از انیمیشن کلاسیک سال ۱۹۵۹ “زیبای خفته” است، گفت: کشش او به این نقش منفی به کودکی اش بر می گردد.

او در این باره می گوید: «از وقتی دختربچه کوچکی بودم “بدجنس” شخصیت محبوبم بود. از اون می ترسیدم ولی مجذوبش شده بودم. دوست داشتم بیشتر درباره ش بدونم. اون وقار و جذابیت خاصی داشت و در عین حال بطور شگفت انگیز و شیرینی، بیرحم بود.»

جولی که مادر شش فرزند است تعریف می کند که چطور بچه ها در صحنه این فیلم، از او و لباسش ترسیده بودند، البته بجز یک نفر یعنی دخترش ویوین که در این فیلم نقش کوچکی (اورورا) داشت.

گفتنی است پیش‌تر شان (علی) استون بازیگر و فرزند الیور استون کارگردان مشهور هالیوود درباره شخصیت مرموز و عصیان گر آنجلینا جولی و علت حضور او در نقش های منفی مانند نقش جادوگران و زنان افسونگر دست به افشاگری زده و آن را برخواسته از روحیه و روان مساله دار وی دانسته بود.

:: مجله خبری اینترفر از دریچه ، مشرق ، عرش نیوز

5/ 4.00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.