دیدار عابدزاده با علی پروین

2014-01-26_212528

دیدار عابدزاده با علی پروین احمدرضا عابدزاده که برای حل مشکل مالیاتی اش به باشگاه پرسپولیس آمده بود با علی پروین سرپرست و بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس دیدار و گفتگو کرد. احمدرضا عابدزاده ...

دیدار عابدزاده با علی پروین

احمدرضا عابدزاده که برای حل مشکل مالیاتی اش به باشگاه پرسپولیس آمده بود با علی پروین سرپرست و بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس دیدار و گفتگو کرد.

احمدرضا عابدزاده ظهر امروز برای حل مشکل مالیاتی اش به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرد و مشکلی که به خاطر عدم پرداخت مالیاتش از سوی باشگاه به وجود آمده را با بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه در میان گذاشت.

منتقمی برای بررسی مشکل مالیاتی عابدزاده خواستار دریافت گزارش مالی پرداختی ها به مربی اسبق پرسپولیس شد. عاشوری مدیر مالی باشگاه پس از بررسی های انجام شده تایید کرد در فصلی که عابدزاده به عنوان مربی دروازه بان ها با پرسپولیس همکاری داشته مالیات تکلیفی وی از پرداختی اش کسر شده و قرار بوده باشگاه وجوه کسر شده را به اداره دارایی پرداخت نماید اما به علت برخی مشکلات مالی این اقدام صورت نگرفته.

درپی تاییدیه مدیر مالی باشگاه نامه ای در اختیار عابدزاده قرار داده شد و به اداره دارایی اعلام شد که عابدزاده مالیات خود را پرداخت کرده و باشگاه از دریافتی های وی میزان مالیات را کسر کرده و مبلغ ۲۰ میلیون تومان مالیاتی که برای وی در نظر گرفته شده جزو تعهدات باشگاه به اداره دارایی محسوب می شود.

عابدزاده پس از ملاقات با منتقمی دقایقی با علی پروین سرپرست باشگاه پرسپولیس دیدار و گفتگو کرد. عابدزاده مسئولیت جدید را به علی پروین مربی سابقش تبریک گفت و برای وی آرزوی موفقیت کرد . علی پروین نیز به عابدزاده گفت: هر کاری داشته باشی ما اینجا درخدمت شما هستیم و هر مشکلی که پیش آمد من را در جریان بگذار تا برای برطرف شدن آن اقدامات لازم را انجام دهیم.

:: خبر اینترفر از برنا

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.