گاردین؛ بازی معروف و محبوب انگری برد، بازی جاسوسی !

2014-01-28_180537

گاردین؛ بازی معروف و محبوب انگری برد، بازی جاسوسی ! بازی انگری برد جدید ترین جاسوسی اینترنتی – سازمان های جاسوسی در آمریکا و انگلیس حتی می توانند توسط بازی هایی که برای تلفن های ...

گاردین؛ بازی معروف و محبوب انگری برد، بازی جاسوسی !

بازی انگری برد جدید ترین جاسوسی اینترنتی – سازمان های جاسوسی در آمریکا و انگلیس حتی می توانند توسط بازی هایی که برای تلفن های همراه در دسترس هستند از دارندگان تلفن همراه جاسوسی کنند.

روزنامه گاردین در خبری نوشت: سازمان های جاسوسی در آمریکا و انگلیس حتی می توانند توسط بازی هایی که برای تلفن های همراه در دسترس هستند از دارندگان تلفن همراه جاسوسی کنند.

گاردین نوشت: سازمان های امنیتی در آمریکا و انگلیس با ایجاد توانایی های به راحتی می توانند از تلفن های همراه جاسوسی کنند، آنها می توانند با راحتی از طریق ابزار و برنامه های محبوب مشترکین تلفن همراه که بر روی گوشی همراه خود نصب می شوند، جاسوسی کنند و اطلاعات شخصی و سن و جنسیت و مکان و دیگر اطلاعات شخصی او را بدست آورند.

یکی از برنامه های جاسوسی که می تواند اطلاعات شخصی کاربران تلفن همراه را به سازمان های اطلاعاتی مخابره کند بازی معروف و محبوب انگری برد بوده که هواداران بسیاری نیز دارد.

:: خبر اینترفر از سراج ۲۴

5/ 3٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.