اختلال سامانه تخصیص سبد کالا برطرف شد

2014-02-01_131054

اختلال سامانه تخصیص سبد کالا برطرف شد در حالی که تا ساعتی پیش درگاه اینترنتی تخصیص سبد کالا با اختلال روبه‌رو بود ولی این مشکل درحال حاضر برطرف شده و امکان ورود به سامانه وجود ...

اختلال سامانه تخصیص سبد کالا برطرف شد

در حالی که تا ساعتی پیش درگاه اینترنتی تخصیص سبد کالا با اختلال روبه‌رو بود ولی این مشکل درحال حاضر برطرف شده و امکان ورود به سامانه وجود دارد.

براساس اطلاعیه وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص توزیع سبد رایگان کالا مقرر شده بود که امروز شنبه ۱۲ بهمن متقاضیان از طریق ارسال کد ملی خود به شماره پیامک ۵۰۰۰۴۹۹ و مراجع به درگاه اینترنتی www.yaranehkala.ir از تخصیص سبد کالا مطمئن شوند.

در حالی که تا ساعتی پیش این سامانه دچار اختلال بوده و هیچ پاسخی به متقاضیان ارسال نمی‌شد در حال حاضر مشکلات آن برطرف و امکان ورود به سامانه ایجاد شده است. ولی به دلیل بار ترافیکی بالا در سامانه پیامکی دریافت پاسخ از این سامانه همچنان با مشکل مواجه است.

قرار است از صبح فردا یکشنبه ۱۳ بهمن ماه توزیع سبد کالایی آغاز شود و براساس اطلاعیه‌ای از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت متقاضیان سبد کالایی باید قبل از مراجعه به مراکز توزیع سبد کالا با دو روش ارسال پیامک و درگاه اینترنتی تخصیص سبد کالا از شمول یا عدم شمول خود اطلاع یابند.

:: خبر اینترفر از ایسنا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.