نامه به حسن روحانی طی بارش سنگین برف در گیلان

2014-02-03_161308

نامه به حسن روحانی طی بارش سنگین برف در گیلان نامه مجمع نمایندگان گیلان به روحانی: بارش برف خسارات زیادی به منطقه زده است مجمع نمایندگان استان گیلان درنامه‌ای به حسن روحانی خواستار بررسی خسارت‌های ...

نامه به حسن روحانی طی بارش سنگین برف در گیلان

نامه مجمع نمایندگان گیلان به روحانی:
بارش برف خسارات زیادی به منطقه زده است

مجمع نمایندگان استان گیلان درنامه‌ای به حسن روحانی خواستار بررسی خسارت‌های ناشی از بارش سنگین برف در این استان شدند.

در این نامه که به امضای نمایندگان استان گیلان رسیده خطاب به رئیس جمهور آمده است:
احتراما به استحضار می‌رساند بارش سنگین و کم سابقه برف در استان گیلان در سه روز اخیر که هم اکنون نیز ادامه دارد خسارات فراوانی به جا گذاشته است. مخصوصا در غرب و شرق گیلان بسیاری از راه‌ها یا مسدود شده است یا اینکه عبور و مرور به علت عدم برف روبی به سختی و به کندی صورت می‌گیرد برق و نیز آب بسیاری از مناطق آسیب دیده به خوبی جریان ندارد و بعضا قطع شده است. ساختمان‌های دولتی و غیر دولتی زیاد فرو ریخت است. سرمایه‌گذاری درختی‌های زیادی از بین رفته است.

مجمع نمایندگان گیلان از حسن روحانی خواسته‌اند به وضعیت مردم خسارت دیده رسیدگی کند و تاکید کرده‌اند: مردم بعضی از روستاها و نیز دام‌های آنها در محاصره کامل برف هستند،‌ارتفاع برف در بعضی از مناطق به حدود دو متر می‌رسد. تقاضا دارد گزارشی از واقعیت موجود به استحضار جنابعالی برسد مسئولین استان گیلان شبانه‌روز در جهت رفع مشکلات هستند ولی ابزار لازم را ندارند نه اعتبار ویژه منظور شده است و نه امکاناتی داده شده است. ماشین‌آلات از قبیل لودر و گریدر و بولدوزر بسیار بسیار کم است برف سنگین ۸۶ خاطره تلخی در ذهن مردم می‌باشد چون هنوز هم خسارات وارده جبران نشده است انتظار دارد همانطوری که مردم متوقع هستند دستور فرمایید به صورت فوری جهت رفع خرابی‌ها اقدامات لازم را مسئولین مبذول دارند. ماشین آلات راهسازی و اعتبارات اولیه نیاز ضروری است.

:: خبر اینترفر از ایسنا

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.