کد شارژ ایرانسل، همراه اول، رایتل، تالیا / خرید شارژ

2014-02-16_224321

شارژ همراه اول شارژ همراه اول به غیر از شارژ ۱۰۰۰ تومانی به صورت رمز ۱۵ رقمی می باشد. برای استفاده از این شارژ می بایست کد زیر را از سمت چپ به راست در ...

شارژ همراه اول

2014-02-16_224402شارژ همراه اول به غیر از شارژ ۱۰۰۰ تومانی به صورت رمز ۱۵ رقمی می باشد. برای استفاده از این شارژ می بایست کد زیر را از سمت چپ به راست در تلفن همراه خود وارد نمایید.

#کد شارژ ۱۵ رقمی #*۱۴۰*

نحوه استفاده از شارژ ۱۰۰۰ تومانی همراه اول متفاوت از بقیه کارت شارژهای این اپراتور می باشد. جهت استفاده از این نوع شارژ ها به صورت زیر عمل نمایید:

ثبت نام در جیرینگ: (در صورتی که قبلا ثبت نام نکرده اید)
کد *۱۲۳# را وارد نموده و دکمه تماس/OK را فشار دهید.
گزینه پاسخ/Answer را انتخاب کرده و ۰ را وارد نمایید و گزینه ارسال/Send را فشار دهید.
گزینه پاسخ/Answer را انتخاب کرده و ۱ را وارد نمایید و گزینه ارسال/Send را فشار دهید.
پس از انجام مراحل بالا رمز از طریق SMS برای شما ارسال می شود.
از طریق کد مقابل شارژ ۱۰۰۰ تومانی همراه اول را استفاده نمایید :  # رمز*۴۴*۱۲۳*

در صورت مواجهه با هر مشکلی در هنگام شارژ، با پشتیبانی همراه اول از طریق خط همراه اول با شماره ۹۹۹۰ و با خطوط غیر از آن با شماره ۰۹۱۲۹۹۹۰ تماس گرفته و مشکل خود را مطرح نمایید.

شارژ ایرانسل

2014-02-16_224342پس از خرید شارژ ایرانسل، شما کد را به صورت رمز ۱۶ رقمی دریافت می کنید. برای استفاده از این نوع شارژ می بایست کد زیر را از چپ به راست در تلفن همراه خود وارد نمایید.

#کد شارژ ۱۶ رقمی *۱۴۱*

اگر در شارژ سیم کارت ایرانسل خود مشکل داشتید، با پشتیبانی ایرانسل از طریق خط ایرانسل با شماره ۷۰۰ و با خطوط غیر از آن با شماره ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته و مشکل خود را مطرح نمایید.

شارژ رایتل

2014-02-16_224427کد شارژ رایتل به صورت ۱۶ رقمی ارائه می شود. جهت استفاده از شارژ رایتل خریداری شده می بایست کد زیر را از چپ به راست در تلفن همراه خود وارد نمایید.

#کد شارژ ۱۶ رقمی *۱۴۱*

در صورت بروز هرگونه مشکلی در هنگام شارژ، با پشتیبانی رایتل از طریق خط رایتل با شماره ۲۹۲۰ و با خطوط غیر از آن با شماره ۲۹۲۰-۰۲۱ تماس گرفته و مشکل خود را مطرح نمایید.

شارژ تالیا

2014-02-16_224414شارژ تالیا به صورت کد ۱۴ رقمی ارائه می شود. جهت استفاده از شارژ خریداری شده می بایست کد زیر را از چپ به راست در تلفن همراه خود وارد نمایید.

#کد شارژ ۱۴ رقمی *۱۴۱*

در صورت بروز هرگونه مشکلی در هنگام شارژ، با پشتیبانی تالیا از طریق خط تالیا با شماره ۴۴۴ و با خطوط غیر از آن با شماره ۸۱۷۳-۰۲۱ تماس گرفته و مشکل خود را مطرح نمایید.

:: خرید شارژ و شارژ مستقیم (همراه اول + ایرانسل + رایتل + تالیا) ::

:: مجله خبری اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.