ویندوز ۹ win در راه است …

2014-02-19_235706

گزارشاتی مبنی بر اقدام مایکروسافت برای عرضه ویندوز ۹ در سال ۲۰۱۵ منتشر شده است . ظاهرا مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای بهینه کردن و رفع اشکالاتی است که از طرف منتقدین به  ویندوز ...

گزارشاتی مبنی بر اقدام مایکروسافت برای عرضه ویندوز ۹ در سال ۲۰۱۵ منتشر شده است .

ظاهرا مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای بهینه کردن و رفع اشکالاتی است که از طرف منتقدین به  ویندوز ۸ وارد شده است . هنوز گزارشی از تغییرات اساسی سیستم عامل جدید ۹ ارائه نشده ولی صحبت ها حاکی از اضافه شدن منوی استارت واستفاده از رابط کاربری مترو نسخه ۲.۰ و تمرکز بیشتر بر روی اپلیکیشن‌های جدید مایکروسافت و قسمت کاشی‌کاری شده (tile) در میان لیست اصلاحات است .

اخیرا گزارش شده است که برنامه Threshold مایکروسافت شامل ارائه نسخه ویندوز ۹ در فروردین سال ۹۴ است. ظاهرا مایکروسافت قرار است در کنفرانس بیلد (Build) فروردین ماه آینده که برای توسعه‌ دهندگان نرم‌افزاری برگزار می‌شود، ویندوز ۹ را به همراه تاریخ انتشار این سیستم عامل معرفی کند.

مراحل ساخت ویندوز جدید بعد از کنفرانس بیلد Build) ۲۰۱۴) در فروردین ماه شروع شود. ظاهرا مایکروسافت در نظر دارد تا از این کنفرانس برای معرفی تغییراتی که قرار است در نسخه جدید ویندوز اعمال شود و ایجاد شور و هیجان در مورد برنامه‌های آینده این شرکت استفاده کند.

باتوجه به اینکه ویندوز ۸ در میان کاربران حس جدیدی را دارد  و مدت زیادی از ۸.۱ نمی گذرد ، ظاهرا مایکروسافت با ارئه نسخه جدید، ۸ را به سرنوشتی مشابه ویستا دچار خواهد کرد البته به شرطی که ویندوز ۹ بتواند با برتری و هیجان ویژه ای نسبت به نسخه های قبل ارائه شود.

:: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.