بایرمونیخ ۱۰ نفره آرسنال را در خانه شکست داد

Bayrmvnykh beat 10-man Arsenal at home

بایرن در خانه آرسنال ۱۰ نفره پیروز شد – تیم فوتبال بایرن مونیخ در دیداری که داور ۳ پنالتی در آن اعلام کرد و یک بازیکن را اخراج کرد موفق شد آرسنال را در ورزشگاه ...

بایرن در خانه آرسنال ۱۰ نفره پیروز شد – تیم فوتبال بایرن مونیخ در دیداری که داور ۳ پنالتی در آن اعلام کرد و یک بازیکن را اخراج کرد موفق شد آرسنال را در ورزشگاه امارات شکست دهد. تیم فوتبال بایرن مونیخ در حضور بیش از ۶۰ هزار تماشاگر ورزشگاه امارات با نتیجه دو بر صفر میزبان خود آرسنال را از پیش رو برداشت.

در این دیدار آرسنال بازی را طوفانی آغاز کرد و مسوت اوزیل در دقیقه ۸ یک ضربه پنالتی گرفت که خودش پشت ضربه قرار گرفت اما مانوئل نویر سنگربان بایرن آن را مهار کرد. در ادامه بازی و در دقیقه ۳۷ وویچیخ ژسنی سنگربان آرسنال به دلیل خطا روی آرین روبن در محوطه جریمه از بازی اخراج شد و یک ضربه پنالتی به سود بایرن اعلام شد.

داوید آلابا مدافع اتریشی بایرن پشت ضربه پنالتی قرار گرفت اما او هم نتوانست توپ را به گل تبدیل کند و آن را به بیرون فرستاد.

نیمه دوم فشار بایرن روی دروازه آرسنال ۱۰ نفره به شدت افزایش پیدا کرد و بالاخره تونی کروس در دقیقه ۵۴ موفق شد گل نخست این بازی را برای باواریایی ها به ثمر برساند. بایرن بعد از گل نخست هم فشار خود را ادامه داد تا در دقیقه ۸۷ توماس مولر با ضربه سر گل دوم بایرن را به ثمر رساند تا نتیجه ۲ بر صفر شود.

بایرن با این پیروزی گام بلندی برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی برداشت. آرسنال هم در دیدار برگشت کار بسیار دشواری برای جبران در آلیانس آره نا خواهد داشت.

:: خبر اینترفر از مهر

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.