تبریک برنده شدید! / دستگیری عاملان کلاهبرداری پیامکی

2014-02-25_175516

تبریک برنده شدید! / دستگیری عاملان کلاهبرداری پیامکی جانشین فرمانده انتظامی استان کردستان صبح امروز از دستگیری ۷ کلاهبردار پیامکی با بیش از ۱ میلیارد تومان کلاهبرداری خبر داد. سرهنگ پاسدار جعفر آژنگ گفت: این ...

تبریک برنده شدید! / دستگیری عاملان کلاهبرداری پیامکی

جانشین فرمانده انتظامی استان کردستان صبح امروز از دستگیری ۷ کلاهبردار پیامکی با بیش از ۱ میلیارد تومان کلاهبرداری خبر داد.

سرهنگ پاسدار جعفر آژنگ گفت: این کلاهبرداران با ارسال پیامک برای دارندگان تلفن های همراه و تبریک برنده شدن آنها در قرعه کشی طرح هزاران لبخند همراه اول به مبلغ یک و نیم تا ۲ میلیون تومان آنها را به سمت دستگاه های خود پرداز هدایت و اقدام به برداشت از کارت آنها می کردند.

وی افزود: همچنین این کلاهبرداران خود را به عنوان نماینده بهداری ناجا معرفی و با تماس با پزشکان استان و سراسر کشور مبنی بر معرفی تعداد ۳۰۰ تا هزار تن از کارکنان نیروی انتظامی آن استان برای معاینات ادواری و عقد قرار داد و تفاهم نامه و جلب اعتماد پزشکان از طریق دستگاه های خودپرداز اقدام به برداشت از کارت آنها می کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کردستان اظهار کرد: بنا بر اعتراف متهمان، از وجوه کلاهبرداری شده اقدام به خرید زمین، مسکن، خودرو به نام اقوام خود می کردند.

سرهنگ آژنگ اذعان کرد: با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته متهمان در شهرستان های “رباط کریم ، شهریار و شهر ری” شناسایی و دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه متهمان ۴ مرد و ۳ زن هستند، گفت: همه متهمان دستگیر شده دارای سوابق کیفری بوده که در اعترافات خود تا کنون به بیش از ده میلیارد ریال کلاهبرداری پیامکی اعتراف کرده اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کردستان عنوان کرد: از متهمان، ۶۴ عدد سیم کارت تلفن همراه و ایرانسل، ۲۵ شماره حساب بانکی که با مدارک جعلی افتتاح و وجوه کلاهبرداری در آن واریز شده است شناسایی شد.

:: خبر اینترفر از برنا

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.