کاشت ریش با هزینه های هنگفت!

2014-03-01_093112

هجوم جوانان امریکایی برای کاشت ریش با هزینه های هنگفت ! به گزارش رویترز، «یایل هالاس» جراح زیبایی که در منهتن فعالیت می کند، در این باره گفت: تعداد روز افزونی از جوانان طیف سنی ...

هجوم جوانان امریکایی برای کاشت ریش با هزینه های هنگفت !

به گزارش رویترز، «یایل هالاس» جراح زیبایی که در منهتن فعالیت می کند، در این باره گفت: تعداد روز افزونی از جوانان طیف سنی ۲۰ تا ۴۰ سال به عمل جراحی زیبایی برای کاشت موی صورت و پرپشت کردن ریش روی آورده اند، حال آنکه هزینه این عمل به ۷ هزار دلار می رسد.
«جفری ابستین» دیگر پزشک متخصص زیبایی اظهارداشت: به طرز محسوسی تقاضا برای کاشت ریش افزایش یافته است، به گونه ای که من در سال ۲۰۱۳ میلادی ۱۷۵ مورد عمل جراحی کاشت ریش انجام دادم.

بنابراین گزارش، تقاضا برای کاشت محاسن که با بی حسی موضعی و انتقال پیازهای موی سر به صورت انجام می شود، در امریکا در حال افزایش است و این پدیده در میان افرادی که در محله های آرام بروکلین زندگی می کنند، افزایش قابل ملاحظه ای دارد.

به گزارش رویترز، جوانان این محله همچنین تمایل بیشتری به هنرهای تجسمی دارند. علاوه بر آن، جوانان زیادی از نیویورک به ایالت های دوردست تر آمریکا مانند فلوریدا سفر می کنند تا در عمل زیبایی یک روزه، با کاشتن ریش تغییر چهره دهند.

گلین چارلز، جراح زیبایی از شهر بوکاراتون ایالت فلوریدا در این باره گفت: ما مشتاقان به مدهای اینچنینی را از بروکلین بیش از همه مناطق شاهدیم. یک سوم کسانی که عمل کاشت ریش روی صورتشان انجام شده است، از نیویورک آمده اند.

به گفته چارلز، برخی از متقاضیان دارای ریش کم پشت بوده و خواهان پرپشت شدن آن هستند در حالی که برخی دیگر تغییر شکل ریش را دنبال می کنند.

هالاس نیز گفت: ۹۰ درصد موهایی که در صورت کاشته می شود، رشد می کند ولی کامل شدن موهای ریش حدود ۱۰ ماه طول می کشد.

*خبر اینترفر به نقل از ایرنا

5/ 3٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.