چاقوکشی شبانه در ایستگاه قطار، جنوب غربی چین

2014-03-02_073158

در حمله مردان مسلح به چاقو به یک ایستگاه راه آهن در جنوب غربی چین ۲۷ نفر کشته و ۱۰۹ نفر مجروح شدند. به نقل از خبرگزاری فرانسه، مردان مسلح به چاقو شنبه شب به ...

2014-03-02_073617در حمله مردان مسلح به چاقو به یک ایستگاه راه آهن در جنوب غربی چین ۲۷ نفر کشته و ۱۰۹ نفر مجروح شدند.
به نقل از خبرگزاری فرانسه، مردان مسلح به چاقو شنبه شب به ایستگاه راه آهن شهر کونمینگ مرکز استان یو نان  در جنوب غربی چین حمله کردند.
براساس گزارش خبرگزاری شینهوا، ماموران پلیس چند نفر از مهاجمان را در ایستگاه راه آهن کونمینگ به ضرب گلوله کشته ,یک نفر را دستگیر و پیرامون محل حمله یک منطقه امنیتی وسیعی را ایجاد کردند.
در پی حمله مردان مسلح به چاقو که منجر به قتل دستکم ۲۷ نفر و مجروح شدن ۱۰۹ نفر شد آمبولانس ها به محل اعزام شده تا مجروحان را به بیمارستان های شهر انتقال دهند.
در تصاویری که در شبکه های اجتماعی منتشر شده می توان زمین غرق در خون و گروه های پزشکی را که در حال کمک به مجروحانی هستند که روی زمین افتاده اند، مشاهده کرد.
پلیس چین هنوز جزییات بیشتری در مورد هویت مهاجمان و علت حملات آنها به مردم را منتشر نکرده است.با این حال، مقامات رسمی عقیده دارند که این حمله بی سابقه یک عملیات تروریستی بوده و در رابطه با این مساله نیز تحقیق می کنند.
این نخستین بار است که استان یونان صحنه چنین حملات خشونت بار و مرگباری شده است.

*خبر اینتر فر به نقل از جام جم آنلاین

5/ 4٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.