پیک نورورزی جایگزین پیدا کرد!

2014-03-05_110913

مجله رشد تعطیلات، جایگزین پیک نوروزی می شود رییس گروه تکنولوژی و گروههای درسی آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: برای نوروز امسال دانش آموزان ابتدایی مجله ای با عنوان ˈرشد ...

مجله رشد تعطیلات، جایگزین پیک نوروزی می شود
رییس گروه تکنولوژی و گروههای درسی آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: برای نوروز امسال دانش آموزان ابتدایی مجله ای با عنوان ˈرشد تعطیلاتˈ به جای پیک نوروزی دریافت می کنند.
ˈعلی حمیدیˈ روز سه شنبه افزود: تعداد ۴۲۰ هزار جلد از این مجله ویژه دانش آموزان پیش دبستانی و دوره ابتدایی چاپ و آماده توزیع است.
وی اظهار کرد: محتوای این مجله تکلیف گریز است و هیچ فعالیت نوشتاری در آن منظور نشده است.
وی افزایش سطح علمی و مطالعه دانش آموزان و همچنین آموزش مهارتهای زندگی اسلامی، ایرانی و آموزه های دینی و علمی را از اهداف تدوین این مجله برشمرد.
رییس گروههای درسی آموزش ابتدایی افزود: براساس شیوه نامه وزارتی برای تهیه بسته های فرهنگی ویژه نوروز، استان اصفهان این مجله را برای اوقات فراغت نوروزی دانش آموزان ابتدایی استان تهیه کرده است.
وی گفت: در این مجله مسابقه ای برای دانش آموزان ترتیب داده شده که نظر خود را در مورد سخنان رییس جمهوری در آیین بازگشایی مدارس در مورد احیای زنگ انشاء و ساعت کتابخوانی و تبدیل فرهنگ شفاهی به کتبی به مدیر مدرسه اعلام کنند.
حمیدی افزود: این مجله با سه عنوان برای گروه پیش دبستانی و اول ابتدایی با عنوان ˈمجله کودکˈ، ویژه دوم و سوم ابتدایی با عنوان ˈمجله نوآموزˈ و برای پایه های چهارم، پنجم و ششمن با عنوان ˈمجله دانش آموزˈ چاپ شده است.

*خبر اینترفر به نقل از ایرنا*

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.