ورود پرقدرت اپل به بازار چین و آسیا !

2014-03-06_222114

وال استریت ژورنال از خیز اپل برای تولید گوشی‌های متنوع در چین و بطور کلی ورود به بازار آسیا و تولید بیشتر با طرحی متفاوت خبر داد. سلولار- طی سال گذشته شرکت اپل اقدام به ...

وال استریت ژورنال از خیز اپل برای تولید گوشی‌های متنوع در چین و بطور کلی ورود به بازار آسیا و تولید بیشتر با طرحی متفاوت خبر داد.

سلولار- طی سال گذشته شرکت اپل اقدام به جذب صدها مهندس در سطح چین و برخی کشورهای آسیا کرده است. این شرکت در حال تشکیل تیم مهندسی خود در تایوان و در عین حال برای گسترش تولیدات خود در حال ساخت مرکز تحقیقات و توسعه در تایپه است.

بنا به گزارش‌ها، این شرکت در حال ساخت مرکز تحقیقات و توسعه برای گسترش و تولید گوشی‌های متنوع‌تر و افزایش سرعت تولید خود است.

در حال حاضر بالغ بر ۶۰۰ مهندس طی ماه‌های گذشته در چین به استخدام اپل در آمده‌اند و این افراد از شرکت‌هایی مانند HTC و دیگر شرکت های تولید کننده گوشی در چین جذب اپل شده‌اند.

یکی از اهداف اپل برای جذب این متخصصان، استفاده از کسانی است که در زمینه تولید گوشی های متفاوت با محصولات اپل تجربه دارند.

از دیگر اهداف اپل نیز می توان به تلاش برای نزدیک کردن محل تولید به بازار هدف اشاره کرد تا هم سرعت تولید و هم سرعت عرضه را با نزدیک شدن به بازار آسیا در کشورهای مختلف افزایش دهد.

:: خبر اینترفر از ایتنا از فارس

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.