نامه علی پروین به رئیس باشگاه رئال مادرید

2014-03-13_160940

باشگاه پرسپوليس در نامه‌اي به رئال مادريد اعلام کرد که خواستار بازي دوستانه پس از جام‌جهاني با آنها است. خبر انجام بازي دوستانه رئال مادريد و پرسپوليس در زمان مديريت محمد رويانيان مطرح شد و ...

باشگاه پرسپوليس در نامه‌اي به رئال مادريد اعلام کرد که خواستار بازي دوستانه پس از جام‌جهاني با آنها است.

خبر انجام بازي دوستانه رئال مادريد و پرسپوليس در زمان مديريت محمد رويانيان مطرح شد و حتي پرز رئيس باشگاه رئال نيز اعلام کرد که علاقه دارد پرسپوليس و رئال مادريد در ايران به مصاف يکديگر بروند اما اين موضوع با تغيير مديريت در باشگاه پرسپوليس، کمي از سر زبان‌ها افتاد که بالاخره پس از جلسات متوالي، امروز علي پروين در ايميلي به پرز رئيس باشگاه رئال مادريد، آمادگي تيمش را براي انجام يک ديدار دوستانه بعد از جام جهاني در ايران و يا مادريد با کهکشاني‌هاي رئال، اعلام کرد.

پروين در اين نامه به پرز اعلام کرد که همواره فوتبال‌دوستان ايراني باشگاه رئال را دوست دارند و با توجه به صحبت‌هاي اخير، خوشحال مي‌شويم که رئال را با تمام ستارگانش در ايران ببينيم يا ما در مادريد در خدمت شما باشيم.

اين در شرايطي است که با توجه به صحبت‌هاي قبلي، اين بازي قرار است بعد از جام جهاني انجام شود.

گفتني است باشگاه پرسپوليس نماينده‌اي نيز براي مکاتبه با باشگاه رئال در روزهاي آينده انتخاب کرده است. اين در شرايطي است که پروين تاکيد زيادي دارد تا اين بازي بين پرسپوليس و کهکشاني‌ها برگزار شود.

:: خبر اینترفر از فارس

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.