رابطه نامشروع در هواپیما بوئینگ ۷۷۷ مالزی + عکس

2014-03-14_165906

خبر جدید از ماجرای ناپدید شدن هواپیمای بویینگ ۷۷۷ ( Boeing 777) ؛ مشکل غیراخلاقی کمک خلبان مالزیایی خبر جدید منتشر شده درباره هواپیمای مفقود شده مالزیایی نه تنها به حل این ماجرای پیچیده کمکی ...

خبر جدید از ماجرای ناپدید شدن هواپیمای بویینگ ۷۷۷ ( Boeing 777) ؛ مشکل غیراخلاقی کمک خلبان مالزیایی
خبر جدید منتشر شده درباره هواپیمای مفقود شده مالزیایی نه تنها به حل این ماجرای پیچیده کمکی نکرده ، بلکه ابهام درباره سرنوشت این پرواز را بیشتر کرده است .

مقامات امریکایی در تازه ترین بررسی به این نتیجه رسیده اند که هواپیما در ته اقیانوس آرام است و به این ترتیب گزارش روزنامه وال استریت ژورنال درباره چهار ساعت پرواز بویینگ ۷۷۷ پس از آخرین تماس را تایید می کنند.

2014-03-14_165341ناو هواپیمابر USS Kidd برای پیدا کردن نشانه ای از هواپیما به اقیانوس ارام اعزام شده است. ویلیام مارکز یکی از فرماندهان ناوگان هفتم آمریکا در این مورد گفت :«ما برای گشت زنی ساده اینجا نیامده ایم بلکه دولت مالزی از ما درخواست کمک کرده است . ولی به نظرم کار اصلا ساده نیست  و مثل این است که بازی از صفحه شطرنج به زمین فوتبال کشیده شده باشد.»

اما مقامات مالزیایی در حالی از آمریکایی ها کمک خواسته اند که ابتدا گزارش روزنامه وال استریت ژورنال را کاملا رد کرده بودند و یکی از مسئولان هوانوردی این کشور گفته بود اصلا دلیلی ندارد که این گزارش را باور کنیم!!

برخی از تحلیل گران با وجود اینکه امکان صحت گزارش پرواز چهار ساعته هواپیما را ممکن می دانند، اما مکان دقیق آن را کاملا غیر قابل تشخیص تلقی می کنند. اقیانوس هند سومین اقیانوس بزرگ دنیاست و جستجو در آن می تواند حتی سالها به طول بیانجامد.

2014-03-14_164946اطلاعات جدیدی که توسط مقامات مالزیایی اعلام شده می تواند جنبه تازه ای به ماجرا بدهد. آنها روز پنج شنبه اعلام کردند که سیستمهای ارتباطاتی هواپیما به فاصله ۱۴دقیقه از هم از کار افتادند. به گفته آنها سیستم گزارش اطلاعات هواپیما ساعت ۱:۰۷ صبح از کار افتاد ولی سیستم مکان یابی هواپیما در ساعت ۱:۲۱ خاموش شد و این اتفاق به عقیده برخی می تواند نشان از عمدی بودن قطع سیستم های ارتباطی بدهد.

2014-03-14_165740خود روزنامه وال استریت ژورنال که گزارشش موجب اعزام ناو هواپیما بر به منطقه شده هم دو پهلو عمل کرد . در نسخه اصلی گزارش اشاره شده بود اطلاعت کسب شده از موتور رولز رویس هواپیما  نشاندهنده پرواز آن برای ۴ ساعت بعد از آخرین تماس است اما در نسخه اصلاح شده که چند ساعت بعد منتشر شد ، ناگهان منبع خبر به اطلاعات کسب شده از خط ارتباطی ماهواره ای هواپیما تغییر پیدا کرد !! به نوشته این روزنامه محققان در حال تحلیل اطلاعات دریافتی هستند و مدتی طول می کشد تا درباره محل احتمالی هواپیما به نتیجه ای برسند چون در صورت چهار ساعت پرواز ، هواپیما می تواند صدها کیلومتر دورتر از مکانی که تصور می شد، سقوط کرده باشد.

2014-03-14_164445با این حال  تام بالانتین یکی از متخصصین هوانوردی در گفتگو با سی‌ان‌ان عدم رویت هواپیمای به ابعاد بویینگ ۷۷۷ برای چهار ساعت در آسمان  را کاملا بعید می داند ومی گوید :« خیلی برای من سخت است که این حرف را باور کنم. یعنی هواپیما چهار ساعت در حال پرواز بوده و هیچ رادار نظامی و غیر نظامی آن را ندیده؟  واقعا باورنکردنی است!»

در همین حال سی ان ان گزارشی از مشکل اخلاقی کمک خلبان هواپیما تهیه کرده و اشاره کرده فارق ابوحمید از سالها قبل به کارهای غیراخلاقی در داخل کابین انجام می‌داده و زنان را به داخل کابین هواپیما دعوت می کرده است.CNN ضمن انتشار عکسهایی در این زمینه، گفتگویی با یکی از زنان که قبلا با این کمک خلبان رابطه داشته، منتشر کرده است.

گفتنی است طبق قوانین بین المللی هر کاری غیر از هدایت هواپیما در هنگام پرواز در کابین خلبان ممنوع است.

:: خبر اینترفر از cnn ، خبرآنلاین

5/ 5.00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(3 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.