نامه خداحافظی “مریم ایراندوست” از دنیای فوتبال

2014-03-15_173410

مريم ايراندوست،‌ سرمربي مستعفي تيم ملي فوتبال بانوان از دنياي فوتبال خداحافظي کرد. ايراندوست،‌ پس از قهرماني ملوان در جام حذفي کشور از دنياي فوتبال خداحافظي کرد. متن نامه مريم ايراندوست به شرح زير است: ...

مريم ايراندوست،‌ سرمربي مستعفي تيم ملي فوتبال بانوان از دنياي فوتبال خداحافظي کرد. ايراندوست،‌ پس از قهرماني ملوان در جام حذفي کشور از دنياي فوتبال خداحافظي کرد.

متن نامه مريم ايراندوست به شرح زير است:
“نمي‌دانم چگونه آغاز کنم، سخن از عشقي که امروز پايانش را رقم زدم. انگار همين ديروز بود. در عين ناباوري با راه‌اندازي شدنِ فوتبال بانوان در ايران من، همان دختري که در آرزوي حرفه‌ي پدر بود، به خواسته‌ي خود رسيد و چه بهاي سنگيني داشت اين عشق ابدي من. روزها، ماه‌ها و سال‌ها در پس آفتاب سوزان و زير رگبار باران و باد، چه خوش بوديم با بچه‌ها با ملوان.

دوازده سال تلاش،جديت،انگيزه، پشتکار و مشکلات، مشکلات مشکلات
اما ما بچه‌هاي ملوان بوديم، ما نظام خود را داشتيم جنگ براي سربلندي قوي سپيد

نام ملوان به گونه‌اي مقدس است که قادر به ضعيف ديدنش نيستم، خدا را شکر که لطفش شامل حال بنده شد که توانستم عناوين مختلفي را براي عشقم کسب و ذخيره کنم (سه مقام قهرماني، چهار نائب قهرماني و يک قهرماني بين‌المللي)

به راستي ملوانم، تو لياقتت بالاتر از اين‌هاست، تو را به جواناني که سمبل اخلاق و ايثار و تعصب هستند مي‌سپارم. نمي‌دانم چگونه توصيف کنم لحظه‌اي را که در آن هستم. بسيار سخت و طاقت فرساتر از شروع کار. اما امروز ايستاده مردن را ققنوس وار رقم ميزنم تا ملوانم به راه خود ادامه دهد.

با تشکر از پدر بزرگوارم که هميشه همراه و ياور من بود، باشگاه بزرگ ملوان و همه‌ي مسئولين شهر و هوادارني که به واقع اين جام را مديونشان هستم.

خداحافظ فوتبال، خداحافظ ملوان…’

:: خبر اینترفر از ورزش ۳

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.