بوئینگ ۷۷۷ مالزی / افزایش تدابیر امنیتی رژیم صهیونیستی

2014-03-03_012618

رژیم صهیونیستی به دنبال ناپدید شدن مرموز هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ خطوط هوایی مالزی، یک فهرست سری از اقدامات امنیتی محرمانه را تنظیم کرده است. کارشناسان می‌ترسند که چنانچه این هواپیما ربوده شده باشد، به دست ...

رژیم صهیونیستی به دنبال ناپدید شدن مرموز هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ خطوط هوایی مالزی، یک فهرست سری از اقدامات امنیتی محرمانه را تنظیم کرده است.

کارشناسان می‌ترسند که چنانچه این هواپیما ربوده شده باشد، به دست افراد نادرستی بیفتد و از آن به عنوان سلاح کشتار جمعی استفاده شود.

هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ مالزی در تاریخ هشتم مارس از کوآلالامپور به مقصد پکن پرواز کرد، اما یک ساعت بعد و درست زمانی که وارد حریم هوایی ویتنام شده بود، از صفحه رادار محو شد. گمانه‌زنی بسیاری در این زمینه مطرح شده و حتی برخی رسانه‌ها از احتمال خودکشی خلبان و یا کمک خلبان خبر داده‌اند؛ با این حال این ادعاها تاکنون تایید و یا رد نشده است و تمامی احتمالات در دست بررسی است.

مقام‌های امنیتی و هوانوردی رژیم صهیونیستی که از حمله‌ای به سبک حمله تروریستی ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ میلادی می‌ترسند، ارزیابی‌ها و اقدامات امنیتی انجام داده‌اند.

برخی از مقام‌های مسوول پرونده هواپیمای مفقود شده مالزی اعلام کرده‌اند که حتی احتمال وجود دارد که این هواپیما ربوده شده و به دور از چشم رادارها در منطقه‌ای فرود آمده باشد.

خانواده‌های مسافران این پرواز هم که اکثرا چینی هستند، تهدید کرده‌اند که در صورتی که دولت مالزی اطلاعات بیشتری در رابطه با هواپیمای گم ‌شده در اختیار آنها قرار ندهد، اعتصاب غذا خواهند کرد.

از سوی دیگر برخی از منابع آگاه اعلام کرده‌اند که حتی ممکن است این پرواز با ۲۳۹ مسافر و خدمه از طریق یک سیستم کامپیوتری در داخل کابین خلبان تغییر مسیر داده باشد. عملیات جستجوی این هواپیما با مشارکت ۲۵ کشور در حال انجام است اما تاکنون اطلاعاتی از آن بدست نیامده است.

:: خبر اینترفر از ایسنا از خبرگزاری آسیا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.